czwartek, 10 grudnia 2015

Etuo.pl, Jak Ja kocham Paryż...Etui na telefon to jedno z najważniejszych akcesoriów, które należy kupić zaraz po zakupie aparatu. W sklepach znajdziesz szeroki wybór takich akcesoriów, które różnią się ceną i jakości wykonania. Mimo tego, że telefony są wykonane z coraz mocniejszych materiałów, takich, jak Gorilla Glass lub metal, każde spotkanie z kluczami i innymi twardymi przedmiotami może prowadzić do porysowania smartfona, co zmniejsza jego wartość. Najbardziej narażone na zniszczenie są tanie telefony, wykonane z plastiku. Obudowę warto kupić także dla drogiego smartfona, dzięki czemu dłużej zachowa elegancki wygląd.

Szukając odpowiedniego etui na swój telefon trafiłam do internetowego sklepu Etuo.plhttp://www.etuo.pl/, gdzie spośród  ogromnego asortymentu wybrałam dwa: dla męża i siebie.Moje etui nawiązuje motywem do mojego ulubionego Paryża...
Wieża Eiffla, lampka wina i serca symbolizujące miłość ... Cały futerał wykonany został z wysokiej jakości TPU  Etui doskonale amortyzuje upadki Nie odkształca się po zgięciu, zachowuje pierwotny kształt 'Guma' chroni tylnią obudowę telefonu przed zabrudzeniami, zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami spowodowanymi codziennym użytkowaniem Wystający rant chroni wyświetlacz LCD .
Wysoka jakość, staranność i oryginalność to trzy główne zalety tego telefonicznego gadżetu. W sklepie Etuo.pl znajdziemy jeszcze inne, ciekawe wzory i kolory.
Oczywiście przed wyborem musicie podać dokładny model telefonu.Kolejne etui z klapką to wybór mojego męża. Jest koloru niebieskiego i pasuje na model HTC One M8s.

W całości wykonany jest z eko-skóry.Elastyczne etui z TPU wewnątrz futerału ochrania telefon przed uszkodzeniami. Specjalne wycięcia na aparat, lampę i głośniki ułatwiają korzystanie z kabury.
 Eleganckie przeszycia i zapięcie na magnes to dodatkowe atuty pokrowca. Kabury dostępne są w czterech kolorach do wyboru:niebieski, różowy, fioletowy i czarny.


Kochani jak najbardziej polecam!
Zapraszam również do zapoznania się z ofertą sklepu tutaj. Możecie również sami zaprojektować etui, które będzie tylko wasze!

7 komentarzy: