wtorek, 29 grudnia 2015

Strefa dziecka, wesołe książeczki Wydawnictwa Bajdaraj


Książki, książeczki to moim zdaniem najfajniejszy prezent, jaki można podarować dziecku. Bez względu na wiek. Oczywiście dwulatek samodzielnie nie będzie czytać książki, ale może ją oglądać, może słuchać jak czyta mu mama czy tata. Warto czytać od najmłodszych lat i wyrabiać w dziecku miłość do książek ...W dniu dzisiejszym przedstawię Wam kolejne dwie, małe książeczki Wydawnictwa Bajdaraj, które mój synek wprost uwielbia. Mowa tutaj o "Pingwinach i o ciepłych krainach" oraz " O wróżce psotuszce"

 Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Śliczne, wierszowane bajeczki z pięknymi ilustracjami,
do czytania przed snem i nie tylko.

„O pingwinach i ciepłych krainach”Bajeczka ta opowiada o przygodach trzech pingwinów, którzy marzą o dalekiej podróży w ciepłe kraje.Jak się zakończyła ich przygoda musicie sami koniecznie przeczytać ...
Cała książeczka jest pisana bardzo prostym, rymowanym tekstem. Dzięki czemu każde dziecko z pewnością zrozumie słowa w niej zawarte.
Dodatkowym atutem są kolorowe i ciekawe ilustracje. Obrazki są wyraźne.


​„O wróżce psotuszce” Natomiast ta bajka opowiada o niesfornej wróżce, która dokuczała wszystkim napotkanym w lesie zwierzaczkom.Książeczka również posiada niesamowicie, barwne ilustracje. Szesnaście stron ciekawej rymowanki umili dziecku czas ...


Obie bajki mają miękką oprawę. 
Są to kolejne bajki Wydawnictwa Bajdaraj z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem zarówno dla małych i nie co większych dzieciaczków.4 komentarze: