poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Mucha i muszka dla Taty i Syna, Lorento for boysW eleganckim wydaniu mody męskiej muszka stanowi obowiązkowy dodatek do smokingu oraz fraka. Coraz więcej panów tych mniejszych i nie co większych stawia na nią jednak również w mniej oficjalnych sytuacjach, traktując muchę jako oryginalny dodatek.
W modzie chłopięcej mucha w wersji mini również stanowi oryginalny i elegancki dodatek ...
Szukając ciekawych much na przyjęcie weselne dla moich mężczyzn tzn dla męża i synka trafiłam na marką LorentoFirma Lorento  zajmuje się produkcją i sprzedażą marynarek, spodni, koszul oraz muszek chłopięcych i młodzieżowych. Obok klasycznego looku proponują  gamę produktów casual, które obecnie cieszą się największym uznaniem. Wszystkie ich  produkty tworzone są w Polsce z doskonałych materiałów i wyszukanych dodatków w oparciu o wnikliwe analizy trendów mody ...Spośród bardzo dużego asortymentu zdecydowałam się na zestaw dwóch granatowych much w urocze, białe groszki. Przesyłka od momentu zamówienia dotarła do mnie bardzo szybko. Całość była bardzo starannie zabezpieczona, dzięki czemu nie musimy martwić się, że coś w czasie transportu może ulec zniszczeniu czy uszkodzeniu. Każda z much zapakowana jest w plastikowe pudełeczko. Oczywiście sami decydujemy z jakiego materiału mają być uszyte i jaki motyw chcemy. Ja zdecydowałam się na bawełniane z drobnymi groszkami.  Podkreślam, że są one ręcznie szyte. Mają również regulowany obwód szyi i pasek w  kolorze białym. Dzięki  usztywnieniu świetnie się prezentują.Wysoka jakość, niska cena oraz niepowtarzalność to trzy główne zalety, które wyróżniają je spośród innych firm. 
Muchy dla syna i męża są identyczne. Muszę pochwalić się, że wywarły na gościach ogromne wrażenie. W sieciówkach czy miejscowych sklepach doszukać się takich uroczych komplecików jest bardzo ciężko... A tak naprawdę nie ma ich nigdzie!
Dlatego tym bardziej cieszę się, że trafiłam na markę Lorento.  Kochani Was również zachęcam do zapoznania się z asortymentem. Lorento to firma stworzona dla małych elegantów!Mój mały mężczyzna zdecydowanie do nich należy...Lubię go takim wydaniu…a On? On siebie w takim uwielbia!
Trzeba jednak pamiętać, że dzieciństwo ma swoje prawa również jeśli chodzi o modę, dlatego NAJWAŻNIEJSZA JEST WYGODA !
Mucha- Lorento
Koszula-H&M
Szorty-H&M
Buty- Zara
7 komentarzy: