wtorek, 31 maja 2016

Z cyklu " Perfekcyjna Pani Domu" - Meglio Sgrassatore odtłuszczacz Marsiglia sprayWysoka jakość produktów, wydajność, gwarancja czystości i niczym nieskażonej higieny. Cechy te powinny i co ważne, posiadają obecnie produkowane środki czystości. Użytkownicy często stoją przed dylematem wyboru i odpowiedniego dopasowania ich do wykonywanych czynności.


Odpowiedni dobór środków czystości jest niezwykle istotny. Należy zawsze dobierać środki chemiczne do rodzaju określonej sprzątanej powierzchni, tak aby jej nie zniszczyć na przykład zbyt mocnym detergentem. Ich moc i zakres zastosowania są różny ...


W dniu dzisiejszym przedstawię Wam pierwszy środek marki Meglio, który stosuję w moim domu bardzo często. Mowa tutaj o odtłuszczaczu, który sprawdza się zarówno w domu jak i ogrodzie.

Od producenta
Nowy środek czyszczący o dużej konsekracji, owoc najbardziej zaawansowanych badań naukowych. Może mieć zastosowanie w każdym miejscu w domu i pracy.


ZASTOSOWANIE: PIEKARNIKI, OKAPY, KRAJALNICE, TALERZE, ZMYWARKI, GRILLE, KOMINKI, OKNA, ŻALUZJE, ŚCIANY ZMYWALNE, TRUDNO USUWALNE PLAMY Z ODZIEŻY, BUTY SPORTOWE, POWIERZCHNIE PRACY, MEBLE PLASTIKOWE, ROWERY, SAMOCHODY, MOTOCYKLE, KOSIARKI, SILNIKI, SPRZĘTY BIUROWE, WSZYSTKIE TŁUSTE ZABRUDZENIA TRUDNE DO USUNIĘCIA.Moja opinia
750 ml płynu otrzymujemy w plastikowej, przeźroczystej butelce wyposażonej w spryskiwacz. Po obu stronach znajdują się etykiety na których znajdziemy wszystkie niezbędne informacje co do składu i zastosowania. 


Płyn jest koloru białego. Ma dość specyficzny zapach, który utrzymuje się dość długo, ale w zupełności mi on nie przeszkadza. 


Aby go użyć należy spryskać powierzchnię zabrudzoną i poczekać do 4 min w przypadku plam trudno usuwalnych, następnie spłukać. W przypadku filtrów do okapów należy pozostawić na 30 min w roztworze wodnym z 10% rozpuszczonego produktu po czym spłukać.


Środkiem tym w miarę systematycznie myję wszystko. Zarówno płytki, piekarnik czy zmywarkę.
Z tymi przedmiotami radzi sobie doskonale. Nie tylko perfekcyjnie usuwa wszelkiego rodzaju tłuste zabrudzenia, ale również pozostawia powierzchnię lśniącą. Świetnie radzi sobie z nalotem na fugach w łazience. Za to duży plus. 


Mój mąż używa go do mycia auta z którym również radzi sobie świetnie. Jestem jeszcze ciekawa czy rzeczywiści radzi sobie z plamami na odzieży. Jak tylko użyję go do czyszczenia na pewno o tym wam napiszę.


Kochani sama osobiście bardzo polecam ten produkt. Fajnie mieć coś pod ręką co w każdej chwili może się przydać. Polecam go również do czyszczenia grilla! Teraz kiedy bardzo często grillujemy ten płyn jest niezbędny!

Znacie produkty marki Meglio? Jak się u Was sprawdzają ?
14 komentarzy:

 1. Nie znam tych produktów, jednak z pewnością są bardzo przydatne i skuteczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie znam, niestety bede musiala spróbowac;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marki w ogóle nie znam, płyn pierwszy raz widzę. Przydałby się w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż zachciało mi się sprzątać :) Pierwszy płyn ( odtłuszczacz) idealnie nadałby się do mojej łazienki, skoro usuwa nalot z fug :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo fajnie radzi sobie z fugami:) polecam :)

   Usuń
 5. bardzo przydatne produkty, chętnie wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Test białej rękawiczki zdasz na 5+ ! :) melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń