poniedziałek, 9 maja 2016

Obrotowe krzesło młodzieżowe w wersji dla dziewczynki, ArtofisKażdy rodzic stara się zadbać o to, aby dziecku niczego nie brakowało. Wszystko jednak w miarę możliwości. Kiedy nasza pociecha rozpoczyna edukację szkolną, zmobilizowani jesteśmy, aby zakupić jej konieczne do nauki umeblowanie pokoju, takie jak biurko, czy krzesło biurowe. Wybór na rynku jest ogromny, naprawdę ciężko się zdecydować na konkretny model krzesła.
Obrotowe, z wysokim oparciem, z niskim oparciem? Czy ma być skórzane, czy może materiałowe? Zwracamy zazwyczaj uwagę na wygląd krzesła, jego kolor, nie myśląc o tym czy na pewno będzie odpowiednie dla dziecka, które jeszcze rośnie, rozwija się. Nie zastanawiamy się nad tym, jaki wpływ na stan kręgosłupa naszego dziecka, ma krzesło biurowe ...W dniu dzisiejszym chcę Wam zaprezentować krzesło obrotowe marki Artofis. Jakiś czas temu na moim blogu mogliście zobaczyć podobne krzesło w wersji dla chłopca. Dziś zobaczycie nie co inny model w wersji dla dziewczynki Princess Lady, który znakomicie sprawdza się zarówno pod względem wyglądu jak i wygody.Krzesło od momentu zamówienia dotarło do mnie bardzo szybko. Całość dostajemy zapakowane w karton. Krzesło oczywiście trzeba złożyć, ale jest to dziecinnie proste, dlatego na pewno żadna dorosła osoba nie będzie miałam z tym problemu.
Model Princess Lady to typowe krzesło dla małej księżniczki. Delikatny kolor różu w połączeniu z motywem kwiatów oraz postać dziewczynki sprawiają, że krzesło jest niepowtarzalne. Solidne, niebanalne   oparcie zapewnia odpowiednie podparcie pleców. Wykonane z pianek tapicerskich o podwyższonej gęstości i o zwiększonej grubości. Wyposażone w mechanizm typu CPT umożliwiający blokadę wychylenia oparcia w wielu pozycjach, regulację wysokości oparcia oraz głębokości siedziska. Oczywiści krzesło posiada regulację wysokości krzesła za pomocą siłownika gazowego testowanego do 120 kg wagi użytkownika.
Staranność wykonania, wysoka jakość oraz cena to trzy główne zalety, które wyróżniają je spośród krzeseł innych marek.
Kupując to krzesło zapłacimy za niego 228, 00 złKochani po raz kolejny jestem z krzesła bardzo zadowolona, co najważniejsze siostrzenica również. Idealnie sprawdza się w czasie odrabiania lekcji czy siedzeniu przy komputerze. Wysokie, owalne oparcie sprawdza się idealnie ! 
Zapraszam Was również do zapoznania się z asortymentem marki Artofis. Znajdziecie tam również krzesła, fotele biurowe dla dorosłych w fantastycznych wzorach.

Nie zanudzam więcej ...
Sami zobaczcie jak wspaniale prezentuje się ...


Już niebawem będę miała dla Was niespodziankę !!!
Musicie bacznie śledzić mojego bloga ...8 komentarzy: