poniedziałek, 23 maja 2016

Co podarować przyszłej mamie na Baby Shower? wyprawka dla noworodka marki Maltex BabyPrzyjęcie na cześć nienarodzonego jeszcze dziecka to zwyczaj anglosaski. W Polsce wciąż panuje wiele przesądów i zabobonów, które nie pozwalają cieszyć się przyszłej mamie z potomka przed jego narodzinami. Jednak zmienia się to wraz ze zmianą mentalności młodych mam, które wyprawki szykują zaraz po ujrzeniu na teście ciążowych dwóch kresek i nie straszne im przestrogi babć, że nie wolno wstawiać łóżeczka do dziecinnego pokoju zanim się maleństwo urodzi ...
Sama jako mama nigdy nie wierzyłam w przesądy, dlatego wyprawkę szykowałam już w połowie ciąży.

Wybierając się na Baby Shower do mojej koleżanki postanowiłam zakupić bardzo fajną rzecz, która na pewno przyda się przyszłej mamusi. Mowa tutaj o wyprawce dla noworodka z kolekcji"Zeberka" marki Maltex Baby

Komplet niezbędnych akcesoriów do pielęgnacji i higieny malucha zapakowany został w efektownie zdobioną torbę turystyczną na zamek błyskawiczny. W skład wyprawki wchodzi: torba turystyczna, wanienka dla dzieci „Zeberka” 84 cm dodatkowo wyposażona w korek odpływowy i matę antypoślizgową, fotelik do kąpieli „Zeberka” z matą antypoślizgową, termometr, termoopakowanie „Zeberka”, patyczki higieniczne, okrycie kąpielowe z myjką z kolekcji „Zeberka”, szczoteczka do zębów i masażu dziąseł, szczoteczka do czesania z miękkim włosiem, zabawka do kąpieli w postaci książeczki. 
Wybierając się na Baby Shower oczywiście co nie co podpytałam się o kolorystykę jaką moja koleżanka planuje wybrać dla córeczki. 
Dlatego cały wybrany przeze mnie zestaw jest koloru jasno szarego. Wanna jak również pozostałe akcesoria są bardzo wysokiej jakości. Świetną opcją jest wmontowany termometr oraz korek umożliwiający spuszczenie wody . Dzięki oryginalnej i efektownej torbie turystyczne całość prezentuje się wspaniale. 
Podsumowując myślę, że na pewno każda przyszła mamusia ucieszyłaby się z takiego zestawu, który w przypadku noworodka jest niezbędny. 
Cena za jaką możecie nabyć wyprawkę to wydatek ok 130 zł

Kochani a Wy co sądzicie o takim prezencie na Baby Shower?

10 komentarzy:

  1. Ojej wspaniałe rzeczy:) Wszystkie by mi się przydały i pewnie sobie coś zamówię :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W moim przypadku ta plastikowa podstawka do kąpieli nie zdała egzaminu, lepsza była gąbka ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. super, że można kupić gotowy zestaw na prezent

    OdpowiedzUsuń