piątek, 31 sierpnia 2018

Czysto i ekologicznie z marką HigienixWitajcie kochani!
W dniu dzisiejszym chcę Wam zaprezentować ekologiczne środku czystości, które od niedawna goszczą w moim domu. Muszę przyznać, że jak tylko dotarły do mnie od razu zabrałam się za ich testowanie. 
Mowa tutaj o produktach marki Higienix. Jesteście ciekawi jak się spisują? jeśli tak to zapraszam do lektury ...


 Higienix.pl oferuje ekologiczne środki do mycia i dezynfekcji oraz  szeroki wybór wydajnych preparatów czyszczących i biodegradowalnych, ułatwiających sprzątanie domu. Wysoka jakość środków skoncentrowanych na pielęgnacji wnętrza i armatury jest dla Higienix priorytetem. Chemia do sprzątania Higienix umożliwia uzyskanie czystej powierzchni szybko i bez większego wysiłku. Formuły ich preparatów zostały opracowane z myślą o skuteczności i bezpieczeństwie z wykorzystaniem ekologicznych komponentów. Oferta obejmuje między innymi preparaty usuwające osady z tłuszczu, kamień wodny, alkaliczne płyny antybakteryjne pieniące i niepieniące do mycia. 


Przy wyborze produktów kierowałam się częstością ich użycia. Tak więc do mojego wirtalnego koszyka w pierwszej kolejności trafił Glass Active czyli środek do czyszczenia okien, luster, szyb oraz szkła. 


U mnie w domu bardzo często stosuję produkty przeznaczone do mycia tego typu powierzchni więc nie mogło go zabraknąć. 


Dużą uwagę po za jakością i skutecznością przywiązują do zapachu produktów, które stosuję  w domu. 
Muszę przyznać, że ten środek zaskoczył mnie zupełnie. Po raz pierwszy kupiłam produkt do mycia okien, który nie tylko świetnie myje, nie pozostawia śladów, ale również pięknie pachnie. Zapach jest delikatny.

Jest to duży plus, o wiele lepiej pracuje się z tak miłym zapachem.


Kolejny produkt, który mogę Wam polecić to Max Acitve


Preparat idealnie sprawdzi się  w codziennych obowiązkach kuchennych czyli usuwa zanieczyszczenia z płyt kuchennych, piekarników jak również naczyń ze stali nierdzewnej.


I bardzo dobrze sobie z tym radzi. Jeżeli macie mocne przypalenie wystarczy spryskać płynem po czym zostawić na minutkę i gąbeczką wyczyścić. Jest świetny! 


Ostatni produkt to Schower Active  czyli produkt, który skutecznie usuwa kamień oraz inne uporczywe zabrudzenia, dbając o czyszczone powierzchnie


 Może być stosowany do czyszczenia kabin prysznicowych, armatury łazienkowej, wyposażenia kuchni, usuwania kamienia wodnego z glazury, terakoty w zakładach przemysłu spożywczego.Jest to kolejny produkt tej marki , który naprawdę działa. Fajnie myje, czyści najtrudniejsze zabrudzenia oraz zostawia lśniącą powierzchnię.
Jak dla mnie bomba!

Kochani marka Higienix posiada wiele innych, bardzo fajnych produktów, które na pewno przydadzą się w każdym domu.
Polecam Wam z całą przyjemnością. Warto skorzystać !