piątek, 31 lipca 2015

Z cyklu "Strefa dziecka"- pakujemy śniadanie do szkołyWitajcie kochani!


Często słyszy się, ze śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Jest to prawdą, zwłaszcza w przypadku dzieci, które czeka wzmożony wysiłek fizyczny i umysłowy. Dlatego też niezwykle istotne jest by przygotowywać naszym pociechom śniadania (zarówno pierwsze, jak i drugie), które nie tylko dostarczą energii, ale również białka, witamin i składników mineralnych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu.

                    MoreThanBag

Dla dziecka również bardzo ważne jest to w co zostanie zapakowane śniadanie.Aby dziecko pamiętało, że w plecaku znajduje się opakowanie, w którym schowane jest coś pysznego.
W dniu dzisiejszym przedstawię Wam wspaniałe rozwiązanie na zapakowanie dziecku śniadania a mianowicie torebkę śniadaniowa z funkcją podkładki wielokrotnego użytku marki More Than Bag.
Jak się sprawdza? i czy warto w taki gadżet zainwestować tego dowiecie się czytając dalszą część wpisu...

    Torebka śniadaniowa: Lunch & Mat "Hi!Fly!"Torebka śniadaniowa z funkcją podkładki to pomysł na zastąpienie foliowych, jednorazowych torebek śniadaniowych oraz niewygodnych, plastikowych opakowań.Lunch & Mat jest wykonana z najwyższej jakości 100% bawełny, a warstwa wewnętrzna jest pokryta folią LDPE. Folia jest całkowicie bezpieczna do kontaktu z żywnością. Po rozłożeniu torebka Lunch & Mat może służyć jako talerz na kanapkę lub okruszki. Opakowanie/torebka na kanapkę Lunch & Mat jest idealna do wykorzystania w szkole, w pracy, w podróży lub na spacerze.

Jak używać opakowania Lunch & Mat:Wybierz swój wzór Lunch & Mat
Umieść kanapkę na środku Lunch & Mat
Zawiń ja dookoła i gotowe.
Po rozwinięciu kanapki, Twój Lunch & Mat jest talerzem.
Aby użyć ponownie – wystarczy przetrzeć szmatką i już! 
Opakowanie na kanapkę Lunch & Mat jest łatwe w czyszczeniu, a mocny rzep gwarantuje bezpieczne przechowywanie żywności.Nie zawiera ftalanów, ołowiu oraz bisfenolu A.

Moja opinia na temat torebki...Torebka, która do mnie trafiła jest koloru białego w czerwone ptaszki.Idealna dla dziewczynki jak również dla chłopca.Torebka wewnątrz posiada folię dzięki której nie zabrudzi się.Torebka idealnie nadaje się zarówno dla dziecka w czasie przerwy szkolnej jak również do pracy.Jest świetnym pomysłem na podkładkę np w czasie jazdy na kolana, wtedy na pewno okruszki nigdzie się nie zawieruszą.Co najważniejsze jest ona wielokrotnego użytku, nie musimy codziennie pakować w foliowe woreczki cz zwykłą folię, która w szybki sposób rozrywa się.
Torebka-podkładka jest wyposażona w bardzo solidny rzep, dzięki, któremu nie musimy się martwić, że kanapka czy nawet bułka( bo i nawet ona się mieści) wypadnie.Wymiary torebki to 34x34.
Ja swoją torebkę porwałam na wczasy i idealnie sprawdziła się w czasie jazdy samochodem.Po użyciu bez problemu ją wytarłam.
I muszę przyznać, że nie niszczy się !Jest jak nowa!
W sklepie More Than Bag znajdziecie również inne ciekawe wzory.Jeżeli i Wy chcecie sprawić sobie taki świetny i przydatny gadżet zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu.
Cena jednej podkładki to wydatek 19,90 zł myślę, że cena bardzo fajna!
Oczywiście jak najbardziej polecam Wam tą torebkę!Na pewno nie będziecie żałować decyzji o jej zakupie!

Pozdrawiam

12 komentarzy: