poniedziałek, 28 listopada 2016

Barwa ziołowa, SZAMPON BRZOZOWY DO WŁOSÓW NORMALNYCH I SUCHYCH Ostatnio zabrałam się za testy Szamponu brzozowego wzmacniającego  firmy Barwa z serii Barwa Ziołowa. Jak się spisuje na moich włosach ten szampon? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w dalszej części wpisu!


Opis produktu
Odkryj magiczną moc ziół! Barwa Ziołowa to linia kosmetyków oparta na dobroczynnym działaniu naturalnych składników. To seria, której receptury zostały zaczerpnięte z tradycyjnej, ludowej mądrości.


przeznaczenie:
do pielęgnacji włosów normalnych i suchych
od natury:

Ekstrakt z brzozy

Moja opinia
300 ml szamponu otrzymujemy w plastikowej butelce zamykanej na tradycyjny klik. Butelka jest przezroczysta, a więc bez żadnych problemów możemy kontrolować ilość zużycia szamponu. Design etykiety ładny, przyjemny dla oczu, nawiązujący do natury. Na etykiecie umieszczono opis produktu, skład, sposób użycia, informacje o pojemności.


Konsystencja szamponu jest średnio gęsta barwy jasno brązowej. Po kontakcie z wodą super się pieni. Szampon posiada piękny, delikatny zapach, który przez jakiś czas pozostaje na włosach! 


Po umyciu włosy są gładkie, lśniące, lekko puszyste. Szampon dobrze oczyszcza odświeża. Nie wysusza włosów. Są miękkie, ale nie puszą się.

Kochani ręka w górę kto z was miał z nim styczność?

7 komentarzy:

 1. Oj ja wręcz odwrotnie, ostatnio mi się przetłuszczają.

  OdpowiedzUsuń
 2. super, że po myciu włosy dobre się prezentują.

  OdpowiedzUsuń
 3. spróbowałabym na swoich włosach ich produkty wydają się ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 4. coś mi się wydaje , że kiedyś miałam jakiś szampon brzozowy... ale nie z Barwy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam o tym szamponie ale nigdy nie miałam okazji go używać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam jeszcze szamponu z tej firmy.

  OdpowiedzUsuń