wtorek, 12 czerwca 2018

Fryzury 2018, trendy wiosna-lato



W tym sezonie trendy zdecydowanie należą do odważnych kobiet. Mocna ognista czerwień powraca ze zdwojoną siłą, aby tego było mało bob z grzywką. 


Najmodniejsza fryzura na wiosnę i lato 2018?  Każda z grzywką. Najlepiej by grzywka sięgała do połowy czoła albo była delikatnie podkręcona. Jeśli nagle wam się znudzi takie cięcie, projektanci (m.in. Erdem, Undercover) radzą grzywkę zawinąć na gruby wałek a później podpiąć spinkami. W trendach są też włosy sięgające za obojczyki i długa grzywka w stylu hippie lat 70. (Aalto, Conran, Lemaire). To świetna fryzura dla dziewczyn lubiących retro stylizacje - dzwony, skórzane kurtki i wzorzyste jedwabne koszule. Krótkie cięcia łączymy teraz z kolei z postrzępioną asymetryczną grzywką. 


Fryzury 2018: burgund i purpura
Zapomnijcie o brolange! Wiosną i latem 2018 rządzić będą odcienie purpurowego fioletu, mahoniu i burgundu. Projektanci przy koloryzacji w końcu pomyśleli nie tylko o blondynkach. Kolorowe włosy możecie zaserwować sobie na stałe albo przetestować farby i tonery w spreju, które spłukują się już po kilku myciach.


W sezonie zwłaszcza letnim będą królować warkocze, które przede wszystkim skierowane są do 
kobiet o długich, prostych włosach. Teraz zaplatamy kilkanaście warkoczy na raz albo zbieramy włosy w tak zwany "koszyczek". Modne są też rozpuszczone włosy z pojedynczymi miniwarkoczykami. Inspiracje na takie uczesanie? Fryzury, które nosiłyśmy w latach 90.! 


Jak widzicie wcale nie trzeba farbować na kolorowo włosów, aby być modnym. Warkocz potrafi zaplatać każdy, więc kobietki do dzieła!


Wpis powstał we współpracy z magazynem Elle

1 komentarz: