poniedziałek, 4 czerwca 2018

Aldona sosnowska-szczuka, jedz ćwicz chudnij i nie poddawaj sięTo pierwszy taki poradnik dla kobiet, które uwielbiają jeść i całe życie bezskutecznie się odchudzają. Autorka jest dziennikarką i opisuje w książce swoje własne doświadczenia w walce o wymarzoną sylwetkę. 


Choć nie była to łatwa walka, okazuje się, że można ją wygrać. Jak to zrobić w optymalnie krótkim czasie i bez przykrych wyrzeczeń radzą najlepsi polscy specjaliści pracujący na co dzień z zawodowymi sportowcami, m.in. dietetyk, fizjolog I psycholog. Bez względu na to, czy chcesz zgubić piętnaście czy tylko dwa kilogramy – tym razem na pewno ci się to uda!


Książę bardzo fajnie się czyta. Znajduje się w niej bardzo wiele ciekawych porad dla osób chcących zgubić parę kilogramów. 
Znajdziemy w niej ilustracje, pyszne przepisy, które sam już próbowałam, ale przede wszystkim znajdziemy w niej masę motywacji do działania.

Dlatego dla wszystkich osób, które zamierzają zacząć przygodę z fitnessem ta książka jest idealna. Cena książki to wydatek 39,90 zł. Ja zakupiłam ją za całe 4,99 zł w Biedronce! Mega okazja - mega cena! Polecam!

2 komentarze:

  1. ja teraz jestem na etapie jedz :) jesienią będę ćwiczyć a zimą chudnąć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jaka okazja :D Ta biedronka to ma jedna atrakcyjne promocje ;D

    OdpowiedzUsuń