środa, 6 czerwca 2018

Wibo Lovely Mousse Matte Lipstick Matowa Pomadka Do Ust Z Formułą DługotrwałąMatowe pomadki zdominowały moją toaletkę. Uwielbiam i stale kupuję jak tylko nadarzy się okazja. W dniu dzisiejszym chcę Wam zaprezentować pomadkę, która nie tylko fajnie prezentuje się na ustach, ale również zachwyca trwałością. Mowa tutaj o Wibo Lovely Matte Lipstick. Jesteście ciekawe jak się spisuje? jeśli tak to zapraszam do lektury ...


Opis produktu
Mat zawsze na tak!
Długotrwała formuła matowych pomadek efektownie pokrywa usta aksamitną warstwą na długi czas.
Nowatorska formuła łączy efekt matu, long lasting oraz komfortową aplikację i powoduje, że twoje usta pozostaną jedwabiście miękkie i odpowiednio nawilżone


Moja opinia
Pomadka ukryta jest w delikatnym, srebrnym, plastikowym opakowaniu typowym dla większości tego pomadek. Na nim znajdziemy etykietkę z nazwą produktu i numerkiem koloru. 


Pomadka ma świetną konsystencję, dzięki czemu w szybki i prosty sposób możemy nałożyć ją na usta. Należy pamiętać, aby nie nakładać zbyt dużo produktu, ponieważ powoduje nieestetyczny wygląd. 


Kolor, który wybrałam jest delikatny, stonowany, idealny na co dzień. Jest to odcień numer 1 czyli brudny róż. 
Uwielbiam ją za trwałość. Po nałożeniu na usta w godzinach porannych utrzymuje się przez większość dnia. Nie rozciera się i nie rozmazuje. 
Cena pomadki to wydatek ok 12 zł


Kochani polecam ją jeśli uwielbiacie maty na ustach!

2 komentarze: