czwartek, 7 czerwca 2018

L biotica, biovax, idealne pielęgnacja włosów suchych i zniszczonychWitajcie kochani!
Ostatnio tyle się u mnie dzieje, że nie mam czasu na nic! Ale są to pozytywne rzeczy i jestem mega szczęśliwa ...
Już niebawem zdradzę Wam o co chodzi.
W dniu dzisiejszym przychodzę do Was z trzema produktami, które goszczą w mojej toaletce od niedawna a już wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie z którym chciałam się podzielić z Wami! 
Markę Lbiotica pewno większość z Was zna ...
L'biotica to firma zajmująca się produkcją kosmetyków od 2005 roku. Ich preparaty, powstają w laboratoriach i zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce. Asortyment L’biotica jest dostępny w ok. 5 tys. aptek, w wiodących drogeriach sieciowych (Rossmann, Hebe, Natura) oraz sklepach zielarsko-medycznych na terenie całego kraju ...


Osobiście z marką współpracuję już około dwóch lat, dlatego tym bardziej cieszy mnie fakt, że jest mi dane osobiście przetestować nowości. 


Wszystkie trzy produkty są skierowane do moich włosów, które są suche i zniszczone codziennym prostowaniem. Od dłuższego czasu zaprzestałam je prostować, dlatego widzę jak to urządzenie niszczy i pozbawia nie tylko blasku, ale również włosów. 


Dlatego produkty czyli regenerująca maska i szampon Japońska Wiśnia i mleko migdałowe idealnie dopieszczają moje postanowienie co do pięknych i zdrowych włosów bez prostowania. 


Oczywiście o tych produktach napiszę osobny wipis ...

Jak dla mnie dużą nowością marki L biotica jest Termocap czyli domowa sauna dla włosów o której również napiszę osobny wpis. 
Kochani nie zanudzam dłużej. Zapraszam Was do obserwacji mojego bloga ...

3 komentarze:

  1. Znam tę markę z blogów, ale jeszcze niczego nie miałam. Jestem bardzo do tyłu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Termocap najbardziej mnie zainteresował. Czekam z niecierpliwością na wpis :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ta seria Biovax pachnie nieziemsko! Pod termocapem daje jeszcze lepszy efekt odżywionych, miękkich i zregenerowanych włosów. Nawet moje rozjaśniane potrafi przywrócić do dobrego wyglądu.

    OdpowiedzUsuń