wtorek, 14 marca 2017

StilGut Polska, Selfie StickTrendy na Instragramie zmieniają się jak w kalejdoskopie. Mieliśmy już dziubki czyli popularne "duck face" i modne ostatnio "fish gape" - charakterystyczne rozchylanie ust "na rybę". Teraz najmodniejsze ujęcie to selfie  całej osoby i tego co wkoło nas się w danej chwili dzieje ...


Przeglądając ofertę marki StilGut Polska trafiłam na gadżet, który większość z Was zna. Mowa tutaj o selfie stick, czyli po prostu kijek z uchwytem na telefon.

StilGutUchwyt do Selfie firmy StilGut to lekki, wykonany z aluminium, bardzo wytrzymały monopod, posiadający teleskopową konstrukcję oraz blokadę przed samoistnym wysunięciem. Wysięgnik STILGUT stanowi najwygodniejsze rozwiązanie do robienia szybkich zdjęć i ciekawych filmów bez konieczności używania przycisków smartfona, korzystania z samowyzwalacza czy proszenia o pomoc innych. Materiał z którego wykonano monopod, zapewnia maksymalną odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.Selfie stick jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Android 4.4 i iOs 6.0, jak i wszystkimi aktualnymi wersjami. Selfie Stick jest bardzo elegancki i na pewno będzie pasował do każdego telefonu. Ponadczasowy design spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Dodatkowo pilot z uchwytem pozwala na przypięcie go do kluczy bądź paska. Maksymalna długość wynosi 115 cm. 


Telefon mocujemy w uchwycie kija i ustawiamy pod dowolnym katem. Oczywiście tak jak już wspomniałam nie będzie problemu z dopasowaniem uchwytu pod konkretny model telefonu.  Solidny uchwyt pozwoli nam w bezpieczny sposób robić zdjęcia nie obawiając się, że telefon może wypaść i ulec uszkodzeniu. Telefon i selfie stick komunikują się ze sobą przy pomocy Bluetooth. Ułatwia nam to dołączony okrągły pilot, obsługujący urządzenie. 

W internetowym sklepie firmy StilGut możecie zamówić taki kijek - ramię do selfie w cenie 139,99 zł

4 komentarze: