czwartek, 9 marca 2017

Czyste i zdrowe zęby z produktami CuraproxUkładanka zwana zdrowiem jamy ustnej potrzebuje kilku elementów. Odrobiny dobrych chęci, szczoteczki oraz pasty do zębów. Chęci kupić się nie da, ale szczoteczkę i pastę jak najbardziej. I tu pojawia się odwieczny dylemat - którą wybrać?


Ja od dłuższego czasu kupuję tylko i wyłącznie szczoteczki i pasty marki Curaprox.  Dlaczego? tego dowiecie się czytając dalszą część wpisu ...

Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów.
Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.


Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. 


Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

Moja opinia
Sama pasta umieszczona jest w tubce, w której otrzymujemy 75 ml produktu. Tubka jest zabezpieczona, mamy pewność, że nikt jej wcześniej nie otwierał. 


Konsystencja pasty jest gęsta.Pastę stosowałam zazwyczaj rano i wieczorem.  . Nie podrażnia dziąseł, nie powoduje krwawienia z dziąseł, z czym niestety przy innych produktach się spotykałam. Pozostawia delikatne odświeżenie.


Pasty są bardzo wydajne. Jedna starcza na ok. miesiąc czasu, przy dwukrotnym dziennym użyciu.

Jak dla mnie jest to jedna z niewielu past, która spełniła moje oczekiwania, Szczerze mówiąc miałam z nią styczność już ok. trzech miesięcy temu, kiedy to zakupiłam pierwszą tubeczkę za którą zapłaciłam ok 20 zł

Kochani jak najbardziej polecam Wam zarówno szczoteczki jak i pasty marki Curaprox. 

4 komentarze:

 1. Od ok. 2 lat używam produktów Curaprox. zaczęło sie od serii wybielającej,. Później antyseptycznej po zabiegach chirurgicznych bo miałam usuwane trzy Semki. A teraz u uzywam serii na problem y disami i miękkich szczoteczek soft.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczoteczka fajnie wygląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę kiedyś wypróbować te produkty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam ten zestaw i jestem z niego bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń