sobota, 16 maja 2015

Idealny makijaż z marką Verona -Lashvolution-zapowiedź testów

Witajcie kochani!

Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy jak ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry pod makijaż. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i aplikacji odpowiednich kosmetyków nasz makijaż wiele zyska.

                                               

W dniu dzisiejszym pokażę wam kosmetyki, które sprawią, że mój makijaż będzie lekki, delikatny i odpowiedni do mojego typu cery.
Perfekcyjny makijaż ułatwią mi produktu firmy Verona Professional z, która obecnie współpracuję.
Chcecie zobaczyć co w najbliższym czasie będę testować? zapraszam na dalszą część wpisu...Verona Products Professional jest firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęli działalność w 2003 roku, a już dziś mogą poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowują unikalne receptury preparatów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji oraz stylizacji włosów, jak też wyrobów perfumeryjnych. 

Na chwilę obecną mogą poszczycić się dużą liczbą marek, znajdujących się w ramach ich grupy. Należą do nich takie brandy jak:
Ingrid Cosmetics,
Butterfly Collection,
Vollaré Cosmetics,
Verona Laboratories (Skin UP, SPA Professional, SPA Natural Line, SPA &Wellness, Olive, Natural Essence)
Revia,
Ryana,
Henna,
Vittorio Bellucci

Kosmetyki firmy Verona Products Professional dostępne są u ponad 30. dystrybutorów na terenie całej Polski. Można je kupić zarówno w drogeriach tradycyjnych jak i sklepach wielkopowierzchniowych


Wybierają kosmetyki do testów od razu wiedziałam, że będą to produkty do makijażu, gdyż jestem bardzo ciekawa jak poradzą sobie z moją cerą.
Pierwszy kosmetyk to Wygładzająca baza pod makijaż INGRIDKolejny kosmetyk to Podkład Idealumi INGRIDoraz Puder w kulkach Ideal glow celebration Pearl INGRIDKochani znacie te kosmetyki?Jak się u was sprawdziły?
pozdrawiam