poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Pielęgnacja najmłodszych, maltex baby, podręczna miska higienicznaCzas rodzinnych wyjazdów i podróży zbliża się wielkimi krokami. Z radością wyczekujemy tej chwili, planując i organizując wspólne wczasy. Jeśli mamy dzieci, jest o czym myśleć. Co spakować? Co się przyda? Czy wszystko się zmieści? W czym kąpać dziecko? 


Zabranie tej ostatniej w podróż raczej nie wchodzi w grę. Niektóre hotele czy pensjonaty mają na wyposażeniu wanienkę dla małych wczasowiczów, ale nie każdy rodzic decyduje się z niej skorzystać. Czy jest zatem jakiś sposób, by wygodnie wykąpać dziecko w czasie wyjazdu?


Oczywiście! Z pomocą przychodzi do nas marka Maltex Baby i jej nowy produkt - podręczna miska higieniczna z akcesoriami, które na pewno spełnią się w czasie wyjazdu.
Miseczka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa wolnego od BPA. Produkt posiada 3 praktyczne komory mała na mydło i 2 z przeznaczeniem na wodę: czystą i z mydłem oraz otwór na butelkę z dozownikiem. W wersji z kosmetyczką z zamkiem błyskawicznym, gąbką, butelką z dozownikiem na mydło, zabawką kaczuszką i szczoteczką do włosów tworzy wspaniały zestaw, który przyda się na rodzinny wypad za miasto. 


Co więcej kolor miseczki możemy wybrać spośród siedmiu kolorow. Ja zdecydowałam się na szary. Świetnym rozwiązaniem jest zasuwana torba z uchwytem, którą możemy zabrać bez problemu do ręki. 
Miska jest lekka. Wyróżnia ją wysoka jakość!
Kochani jak najbardziej Wam ją polecam. Jest to kolejny produkt tej maki z którego jesteśmy zadowoleni. 


Zapraszam również do zapoznania się z pozostałym asortymentem marki. 

2 komentarze: