czwartek, 28 września 2017

catrice, Eye & Brow PaletteWitajcie kochani!
U mnie cudowna jesień! Słoneczko praży, ale mimo wszystko w natłoku codziennych obowiązków znajduję chwilę czasu, aby napisać dla Was parę słów o kosmetycznym odkryciu.
Dziś przychodzę do Was z zestawem do modelowania oczu marki Catrice. Jeśli jesteście ciekawe jak się spisuję to zapraszam na dalszą część wpisu ...


Opis produktu
Catrice Eye & Brow Contouring Palette to paletka czterech cieni przeznaczonych do makijażu oczu oraz podkreślania brwi. Zestaw zawiera cztery cienie: trzy matowe oraz jeden połyskujący, pełniący rolę rozświetlacza. Odcienie zostały skomponowane tak, aby podkreślić brwi oraz rozświetlić łuk brwiowy. Produkt jest idealny do rozświetlenia kącików oczu, podkreślania załamania powieki oraz modelowania oka. Efekt: spojrzenie - wyraźniejsze, a oczy optycznie większe.


Moja opinia
9,5 g produktu otrzymujemy w plastikowym opakowaniu typowym dla większości cieni. Na tylnej części znajdziemy obrazek z instrukcją malowania oczu, który jest dodatkowo ponumerowany. Tak jak napisałam powyżej trzy cienie z czterech są matowe, bardzo fajnie napigmentowane. Czwarty świetnie rozświetla łuk brwiowy.
Cienie super nakłada się co więcej nie osypują się. Na oku utrzymują się cały dzień. Oczywiście przed wykonaniem makijażu nakładam bazę pod cienie. Cienie te również są wytrzymałe, nie rolują się, nie ścierają.


Muszę przyznać, że są to jedne z moich ulubionych cieni do powiek, których na co dzień używam.


Jeśli chodzi o podkreślenie brwi to nie napiszę za wiele ponieważ do tej części makijażu używam produktu innej marki.

Kochani koniecznie napiszcie czy mieliście z nim styczność ...
5 komentarzy: