wtorek, 10 kwietnia 2018

Egzotyczna pielęgnacja, fruity jungle, smoczy owoc, krem do rąk, farmapolWitajcie kochani!
Pogoda cudowna, niestety my nadal nie wychodzimy zbytnio na pole ponieważ jeszcze ospa u nas gości. Mam nadzieję, że za kilka dni nadrobimy zaległości ...


Za oknem zagościło na dobre słońce, dlatego bardzo ważna jest w tym okresie odpowiednia pielęgnacja naszej suchej skóry. 
W dniu dzisiejszym zaprezentuję Wam cudny nie tylko pod względem jakości, ale również wyglądu krem do rąk o egzotycznym zapachu smoczego owocu marki Farmapol
Jest to nowość więc tym bardziej zapraszam do dalszej części wpisu ...


Opis produktu
Poczuj intensywny zapach Królowej Nocy, owocu, którego kwiaty kwitną tylko o zmroku. Pitaja ( smoczy owoc) jest owocem kaktusa pochodzącego z Meksyku, skąd rozprzestrzenił się na inne tropikalne rejony świata. Swoje unikalne właściwości zawdzięcza nie tylko bogactwu witamin i minerałów. Smoczy owoc zawiera betalainy - związki o silnych właściwościach antyoksydacyjnych.


Moja opinia
75g produktu otrzymujemy w niewielkiej tubce zamykanej na tradycyjny "klik". Taki rozmiar sprawia, że tubkę możemy zmieścić w każdej torebce bądź kieszeni.
Szata graficzna produktu zdecydowanie zachęca do zakupu. Dodatkowo na odwrocie umieszczona wszystkie niezbędne informacje co do składu i zastosowania.


Z tubki już po otwarciu wydobywa się cudowny, letni zapach. Jest o intensywny, mega przyjemy i orzeźwiający. Jak dla mnie idealny na taką słoneczną pogodę. 


Co więcej nie tylko zapach zachęca do zakupu, ale również świetna jakość. Krem ma lekką konsystencję i delikatnie, dość sprawnie rozprowadza się po dłoniach. Nie pozostawia tłustej poświaty. Szybko się wchłania a śliczny zapach pozostaje przez bardzo długi czas na dłoniach, z czego jestem mega zadowolona. 

Krem doskonale pielęgnuje i wspomaga regenerację zniszczonej skóry dłoni. Dla mnie jest idealny! Polecam!


3 komentarze: