poniedziałek, 23 kwietnia 2018

TOYZ BY CARETERO WOODY, idealny rowerek biegowy dla małych i nie co większych pociech


Era biegania za dzieckiem z patykiem podczas nauki jazdy została zakończona dzięki rowerkom biegowym. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele, które kuszą cenami a przede wszystkim wyglądem.
Dzięki rowerkom biegowym nawet najmniejszy smyk zaczyna powoli oswajać się z jazdą. Oczywiście początki z rowerkiem biegowym to bardziej chodzenie niż jazda, jest to jednak dobry wstęp do późniejszego "śmigania" na dwóch kółkach. Najczęściej jednak rodzice kupują dzieciom ich pierwszy pojazd w okolicach drugiego roku życia.


W dniu dzisiejszym chcę Wam zaprezentować rowerek biegowy, który pozostanie z dzieckiem przez kilka lat. Mowa tutaj o rowerku biegowym renomowanej marki Toyz, który zdecydowanie umożliwia dzieciom spędzenie aktywnie czasu a jednocześnie daje im wielką frajdę. Jest to nowość marki, którą już teraz bardzo polecam!


Rowerek Woody zdecydowanie pasuje zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Cudowny lisek na przodzie ramy, pomarańczowe koła, które idealnie odzwierciedlają leśne , letnie szaleństwo.


Woody to rowerek biegowy z drewnianą ramą. Jego celem jest nauczenie najmłodszych, że aktywność fizyczna to wspaniała zabawa. Przy okazji dziecko zdobędzie kilka innych przydatnych umiejętności.  A gdy dostanie „dorosły" rower śmiało na niego wskoczy i pomknie ku kolejnym przygodom.

Tak też było z moim obecnie pięcioletnim synkiem, który od drugiego roku życia korzystał z podobnego rowerka biegowego. A dziś bez żadnej nauki jazdy wsiadł na " dorosły" rower i jedzie bardzo stabilnie.


Woody ma zapewniające przyczepność i amortyzujące drgania koła. Wykonane są z pianki otoczonej grubą gumową oponą. Są zatem również bezobsługowe – nie ucieknie z nich powietrze, nie trzeba wymieniać dętki.
Warto podkreślić, że rowerek biegowy Woody ma ogranicznik skrętu. Maluszek jest więc chroniony przed skutkami zbyt gwałtownych manewrów. Rączki kierownicy pokryte są przyjemną w dotyku karbowaną gumą z osłonkami na bokach. Pewny chwyt to w końcu podstawa bezpiecznego kierowania rowerkiem.


Dziecko poczuje się bezpiecznie tylko gdy rowerek jest dopasowany do jego wzrostu i umiejętności. Z tego względu w Woodym zastosowaliśmy dwa istotne rozwiązania.


Pierwsze to siodełko o regulowanej wysokości – 4 ustawienia. Drugie – obracana rama. W przypadku młodszych, początkujących dzieci obraca się ją wklęsłą stroną do góry. Zdecydowanie ułatwia to wsiadanie na rowerek. Unika się potknięć i stłuczeń. Oba rozwiązania można stosować łącznie - istnieje aż 8 ustawień rowerka!


Bardzo ważne w doborze odpowiedniego rowerka jest wygodne siedzenie. W tym wypadku wykonane jest z mięciutkiej eco-skórki i panki. 


Rowerek jest bardzo lekki mimo, iż jest wykonany z drewna. Najbardziej spodobało mi się to, iż synek ma obecnie pięć lat i śmiało sobie na nim jeździ ( rowerek wytrzymuje obciążenie do 30 kilo ).


Kochani jeżeli zastanawiacie się nad kupnem takiego rowerka biegowego to jak najbardziej polecam!  Posiadanie go niesie ze sobą same plusy a w przyszłości pozwoli dziecku w szybki i bezpieczny sposób przesiąść się na zwykły rower bez bocznych kółek. Tak było w naszym przypadku. 


Dodatkowo rowerek zapewni dziecku ogromną radość i chęć do samodzielnej nauki. Pozwala dziecku uczyć się równowagi.
Oczywiście możecie wybrać sobie inny wzór czy rysunek ponieważ marka oferuje bardzo wiele ciekawych i kolorowych modeli. 
Zobaczcie jak wspaniale prezentuje się ...


Kochani mam jeszcze dla Was małą niespodziankę.
Kupon rabatowy na  rowerek biegowy Woody - WOODY8%

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz