sobota, 5 maja 2018

Wakacyjne podróże z rowerkiem trójkołowym BuzzRower trójkołowy to dosyć statyczne urządzenie. Czasem naciśniecie pedałów wymaga dużo siły i maluch może zrazić się do jazdy. Pozostaje jeszcze opcja dla wygodnickich: dziecko siedzi wygodnie, rodzic pcha trójkołowiec. Ta opcja to świetny fitness dla rodziców i dobra zabawa dla dziecka ...


W dniu dzisiejszym zaprezentuję Wam świetną alternatywę dla wózka spacerowego a mianowicie rowerek trójkołowy, który w prosty sposób zastąpi nam tradycyjny wózek w czasie wakacyjnej wyprawy.
Mowa tutaj o Rowerku Buzz renomowanej marki Toyz.


Ten rowerek  przede wszystkim ma wygodne siedzenie z oparciem. Można je obracać o 180 stopni. Dziecko może zatem podróżować również twarzą do mamy lub taty. 


Inne elementy to pasy oraz obszerny, składany daszek chroniący przed słońcem. W sporym koszyku można umieścić natomiast różne drobiazgi czy torbę z zakupami.


Co zyskujesz wybierając metalowy rowerek trójkołowy Buzz dla Twojego dziecka?


-wielofunkcyjność – rowerek wyposażony jest w rączkę, która umożliwia rodzicom wygodne pchanie i sterowanie rowerkiem


-modułowość – w miarę rozwoju umiejętności dziecka, możliwy jest demontaż poszczególnych elementów, takich jak rączki do sterowania, pałąka, oparcia


-kontakt wzrokowy z dzieckiem – siedzisko w rowerku może być ustawione przodem lub tyłem do kierunku jazdy


-liczne, praktyczne usprawnienia podnoszące komfort korzystania z rowerka, m.in. podnóżek, poszerzaną budkę chroniącą przed słońcem i pojemny kosz na drobiazgi-przyjemność z jazdy – dzięki wygodnemu siedzisku i oparciu
wiele lat wspaniałej zabawy za sprawą wysokiej jakości materiałów i wykonania
-gwarancja bezpieczeństwa – rowerek posiada wszystkie niezbędne europejskie certyfikaty


W prosty i szybki sposób możemy go złożyć dzięki dołączonej instrukcji.
Muszę przyznać, że za czasów kiedy urodził się mój synek takich rowerków jeszcze nie było!Jak dla mnie są rewelacyjne. Nie tylko ze względów dziecka, ale również rodzica. Bardzo stabilnie i lekko prowadzi się. Koszyczek zamieszczony z tyłu rowerka może posłużyć nam do przewożenia zakupów.


Ściągając w szybki sposób daszek i tylną, prowadzącą rączkę możemy bez problemu zmieścić go w każdym bagażniku. Kochani z czystą przyjemnością polecam Wam ten rowerek. Będzie idealny dla dziecka od 18 miesięcy do 5 lat! Inwestujesz w pojazd, który posłuży dziecku przez kilka lat. Co więcej rośnie on z wiekiem dziecka. 


Kochani nie zanudzam dłużej! Sami zobaczcie jak wspaniale prezentuje się ...
Dodatkowo mam dla Was małą niespodziankę w postaci kuponu rabatowego 
 Kupon: BUZZ5%

3 komentarze: