poniedziałek, 10 września 2018

Super kabuki, Lily lolo, idealny pędzel do makijażuWitajcie kochani!
Za mną pracowity tydzień, ale bardzo szczęśliwy. 
W dniu dzisiejszym przychodzę do Was z pędzlem do makijażu, którego uwielbiam. W mojej toaletce to już trzeci do kolekcji więc musicie koniecznie go poznać. Mowa tutaj o pędzlu Super Kabuki renomowanej marki Lily Lolo. 


Pędzel Kabuki wykonany jest z najlepszego gatunkowo syntetycznego włosia, które jest ultra miękkie. Idealny do nakładania  podkładu mineralnego.


Pędzel dostajemy zapakowany w kartonowe pudełeczko w mojej ulubionej czarno-białej kolorystyce. 


Włosie jest mięciutki, gęste.


W środku produkt dodatkowo jest zafoliowany. Już po pierwszym "macaniu" włosia stwierdzam, że jest to jeden z najlepszych pędzli do nakładania podkładu mineralnego. 
Dociera z podkładem także do tych trudno dostępnych miejsc, takich jak np. okolice skrzydełek nosa. Super Kabuki nie tworzy efektu maski, nakłada podkład cienką warstwą, bez smug i plam. Nie pochłania podkładu w nadmiarze. 


Włosie osadzone jest bardzo dobrze. Nie wypada mimo częstego mycia. Pierwszy pędzle Super kabuki miałam dwa lata temu i do tej pory jest jak nowy. Trwałością jestem zachwycona. 
Pędzle nie tylko doskonale spisuje się, ale również wygląda. Jest malutki a wyglądem oczarowuje.  Zmieści się w każdej kosmetyczce.


Kochani gorąco Wam ten pędzle polecam! Cena to wydatek ok 92,00 zł
Warto zainwestować!