niedziela, 28 października 2018

Halloweenowe inspiracjeDynie, pająki, świece i nietoperze to nieodzowne elementy Halloween. Szczególnie dyni zasługuje się chwila uwagi, ponieważ będzie dla nas nie tylko doskonałą inspiracją do wnętrz, ale również świetnie sprawi się w kuchni przy pichceniu halloweenowych babeczek.


W tym sezonie mamy dostęp do przeróżnych dyń. Nie mniej jednak prym wiodą te tradycyjne, pomarańczowe kule z których możemy wyczarować cudne, niepowtarzalne lampiony, które nie tylko muszą straszyć, ale również ozdabiać nasze domy czy wnętrza.Rzeżbienie w dyni nie należy do najłatwiejszych, ale, gdy poświęcimy imtrochę czasu to stworzymy" małe dzieła sztuki".


W tym mrocznym okresie mieszkanie może stanowić doskonałe pole manewru do bardzo nietypowych rozwiązań. Wśród najpopularniejszych możemy znaleźć tajemniczy cień na schody, który uzyskamy dzięki wymiarowej naklejce, czy rozpostartą pajęczynę i dekoracje typu: domki, mini dynie, koty czy wiedźmy na miotle. Te i inne dekoracje, już teraz dostaniemy w dobrych sklepach dekoracyjnych.


Oczywiście cały urok tkwi w szczegółach. To właśnie detale sprawiają, że nasze mieszkanie nabiera Halloweenowego charakteru. W sklepach bardzo często spotykamy różnego rodzaju pajączki, wykonane z plastiku czy dmuchane balony.
Rónież sami możemy zrobić kilka ciekawych gadżetów, które na pwno staną się niepowtarzalne.Jeżeli organizujemy przyjecie możemy potrawy zamienić w przerażające jedzonko, które zachwyci gości. Osobiście sama jutro zamierzam upiec palce czarownicy, które tak naprawdę są dziecinnie proste. 
Przepisy znajdziemy na kanałach You Tube . Kochani jak widzicie inspiracje tak naprawdę tworzymi sami. Wystarczy uruchomić wyobraźnię a zabaczycie jak wpsaniałe dzieła wyczrujecie.