czwartek, 10 stycznia 2019

Planner Beauty Flower Of Life by Ines BeautyWitajcie kochani!
Mamy Nowy Rok a co za tym idzie u mnie dużo się dzieje. Mąż wyjechał do Oslo więc dużo więcej czasu muszę poświecić mojemu małemu szkrabowi ...
Ale ja uwielbiam wyzwania! 
Dlatego w dniu dzisiejszym pragnę Wam zaprezentować cudowny gadżet, który pozwala dokłądniej zaplanować  każdy dzień. Mowa tutaj o planerze by Ines Beauty.


Już od pierwszej chwili, planner okazał się strzałem w dziesiątkę. 
Planner Beauty Flower Of Life by Ines Beauty to planner z kalendarzem na każdy dzień, każdy dzień opatrzony jest cytatem motywacyjnym i różnymi tabelami na zapiski i notatki. Przed każdym tygodniem znajdziesz stronę poświęconą planowi tygodnia. Przed każdym miesiącem, plan na miesiąc i stronę na której możesz umieścić wszystkie swoje miesięczne wydatki.


To nie tylko planner, kolejny kalendarz jakich wiele... To planner naładowany pozytywną energią, tworzony z najlepszą intencją! Planner jest cudownie wydany. W środku znajdziemy wiele miejsca na zapiski i inne nasze tajemnice. Każdy dzień miesiąca ma przypisany Plan Dnia. Z łatwością możemy wszystko zaplanować i zapisać w nim.


Tuż po twarcia kalendarza ukazuje nam się strona na której zapisujemy zaplanowane marzenia na ten rok ...Kalendarz ten, zawarte w nim urywki z  ulubionych książek Agi i codzienna dawka motywacyjnych cytatów staje się motorem napędzającym  do zmian, do życia tu i teraz, do realizacji krok po kroku wszystkich Twoich marzeń i planów.

Osobiście jestem nim oczarowana, polecam każdemu.
Planner możecie zakupic tutaj za 79,90 zł

7 komentarzy:

 1. Piękny jest ten planner, dobra organizacja przede wszytskim :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny jest ten planner. Wygląda tak przejrzyście i elegancko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny planer, przydałby mi się taki, nie mam jeszcze kalendarza na ten rok

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie korzystam z plannerów. Kiedyś próbowałam wszystko sobie organizować na papierze, ale nie jest to forma dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. czad jest taki planer, mega mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń

 6. The Love of Beauty is a woman's nature, three-point looks and seven-point dress.
  Here are women's clubs,Diamond Jewelry,Brand Handbags , fashion Dresses, sexy swimsuits you like, you want to choose.
  https://imiyavogue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń