środa, 6 lutego 2019

Walentynkowa propozycja perfum Dla Niej i Dla Niego od Bi-esPerfumy na romantyczną walentynkową niespodziankę  powinny być lekkie i delikatne. Zdaniem dr Allana R. Hirscha, neurologa i psychiatry, mężczyźni najbardziej lubią, kiedy kobiety używają zapachów kwiatowych lub kwiatowo-owocowych.


Jeżeli chcesz zachwycić i oczarować swojego partnera, w kompozycjach zapachowych szukaj świeżych i subtelnych aromatów białych kwiatów, cytrusów i wanilii. Unikaj intensywnych, orientalnych nut, które dla większości facetów są trochę onieśmielające i zbyt agresywne ...


W dniu dzisiejszym przychodzę do Was z kolejnymi propozycjami na Walentynkową niespodziankę . Mowa tutaj o wodach perfumowanych marki Bi-es.

Pierwsza z nich to woda perfumowana skierowana dla kobiet No44


Wibracja 44 przynależy do osób o wysoko rozwiniętej intuicji, którym życiowa ścieżka naznacza drogę ku wyższym celom. 44 mają lekkość w pokonywaniu życiowych trudności, a ich opanowanie i magnetyzm czynią z nich charyzmatyczne przywódczynie i oddane partnerki. Dla kobiet spod liczby 44 stworzyliśmy zapach słodki i delikatny, ale też bardzo szlachetny i elegancki.


 Pod wrodzoną charyzmą i siłą charakteru numerologicznej 44 kryje się romantyczna dusza, która jest w stanie poświęcić wszystko dla miłości. Kobiety spod tej liczby szybko się przywiązują, darząc partnera szczerym i trwałym uczuciem. Nie jest im obca zazdrość, pomimo iż same obdarzone magnetycznym urokiem, silnie przyciągają do siebie płeć przeciwną.


 Nuty zapachowe: bergamotka, arbuz, owoce leśne, akord zielonych liści, jaśmin, róża, konwalia, lilia wodna, paczula, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia, piżmo tonka.

Moja opinia
200 ml wody toaletowej otrzymujemy w eleganckim, zafolowanym kartonie w kolorystyce gorącej czerwieni. Już samo opakowanie może stać się inspiracją w poszukiwaniu walentynkowego prezentu.
W środku znajdziemy prosty a zarazem niepowtarzalny flakonik.
Sam zapach jest dość intensywny, ale przyjemny. Zdecydowanie główną rolę odgrywają kwiatowe nuty zapachowe. 
Jest on trwały i jak dla mnie ok!

Kolejna propozycja skierowana jest dla mężczyzn lubiących wyraźiste zapachu.
 Woda toaletowa No11, jak przystało na liczby mistrzowskie, to osoby uduchowione, z dojrzałą duszą, ponadprzeciętną wrażliwością i empatią. Świadome swej wyjątkowości, kreatywne i oryginalne. To oddani przyjaciele i wierni partnerzy. Dedykowany im zapach pomimo swej subtelności ma silne działanie afrodyzujące.


Numerologiczne 11 to czuli i kochający partnerzy, wrażliwi na potrzeby drugiej strony. Potrafią być bardzo wymagający, jednak ich lojalność i oddanie w pełni rekompensują wszystkie starania, czyniąc ich wymarzonymi towarzyszami życia.


Nuty zapachowe: cytryna, pomarańcz, róża, peonia, nuty morskie, wetiwer, piżmo, jaśmin.


Zapach ten należy do tych mocnych, bardzo ntensywnych. Moim zdaniem skierowany jest dla nie co starszych mężczyzn, którzy uwielbiają połączenie owoców z piżmowym zapachem. 


Kochani tak jak widzicie wody toaletowe mogą stać się fajnym a jednocześnie przydatnym podarunkiem. Trzeba jednak pamiętać, aby dobrać zapach do osoby, której chcemy go podarować ...

2 komentarze: