wtorek, 26 marca 2019

Nasza rodzinka w Team Visolvit!Witajcie kochani!
Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że wraz z całą moją rodziną dołączyliśmy do Teamu Visolvit.


Zapewne każdy z rodziców chciałby, aby jego pociechy były zdrowe, pełne energii, a co za tym idzie szczęśliwe. Z Visolvitem to łatwe, przyjemne, i dziecinnie proste! Marka wspiera od lat rodziców  w prawidłowym rozwoju ich dzieci.


 Nowoczesna forma witamin z radosnym, pełnym mocy bohaterem potrafi przekonac najbardziej oporne dziecko. Marka posiada w swoim portfolioprodukty, które dostarczą Twojemu dziecku każdego dnia wysokiej jakości witamin i składników mineralnych. 


Są to super słodkie saszetki Visolvit Junior o smaku pomarańczowym a teraz do grona produktów dołączył Visolvit Junior Truskawka. 


Jest to zestaw witamin i składników mineralnych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dzieci oraz młodzieży.
Truskowakowy smak, do tego musująca forma dająca uczucie orzeźwienia to dodatkowe walory produktu.
Suplement diety zawiera między innymi witaminę D, A, C oraz witaminy z grupy B.WVisolvit Junior może być stosowany od 3 roku życia. Co wiecej nie zawiera sztucznych barwników oraz substancji konserwujących.Visolvit Junior Truskawka polecany jest w czasie intensywnego wysiłku fizycznego i umysłowego jak również w czasie wzmożonego zapotrzebowania na witaminy.


Sama od siebie dodam, że mega kolorowe opakowanie zachęca dziecko do picia. Pamiętam czasy, kiedy sama jako dziecko lubiłam lizać palcami Visolvit myśląc, że jest to po prostu pyszna oranżada ...
Mój synek uwielbia Visolvit !Waszym dziecią też polecam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz