poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Kosze SangoTrade w szare gwiazdkiW dniu dzisiejszym chce Wam przedstawić kosze marki SangoTrade, które na pewno ułatwią przechowywanie zabawek w pokoju waszego dziecka.SangoTrade jest firmą produkującą najwyższej jakości pościele dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko..Produkują również oryginalne zabawki, dodatki do pokoju oraz wiele gadżetów, które na pewno będą wspaniałą ozdobą w pokoju nie tylko waszych pociech.
Kosze, które wybrałam do pokoju Oliwierka są w kolorze szarym z motywem białych gwiazdek. Wybrałam ten motyw ponieważ ma on podusie jak również inne dodatki w takim kolorze.Zresztą sama bardzo lubię gwiazdki i myślę, że do pokoju chłopca jak najbardziej pasują.Kosze są bardzo starannie szyte i wykonane z wysokiej jakości materiału.Zarówno większy jak i mniejszy mają uszy, dzięki którym z łatwością możemy je przestawić.Nie muszę chyba pisać, że również stanowią bardzo fajną ozdobę.
Wysoką zaleta jest to iż zmieścimy w nich naprawdę wiele zabawek.Można z kosza zrobić świetne siedzisko-oczywiście to pomysł Oliwierka, który wszedł do środka i nie chciał z niego wyjść.
Kochani jeżeli i Wy jesteście zainteresowani zakupem takich koszów i chcecie sprawić swoim pociechom bardzo fajną niepodziankę to zapraszam do odwiedzenia sklepu SangoTrade, gdzie będziecie mogli wybrać odpowiedni dla siebie wzór.

A teraz sami zobaczcie jak wspaniale prezentują się w pokoju Oliwierka...

KOSZE-SangoTrade
STOLIK I KRZESŁO-Ikea
POSZEWKI W GWIAZDKI-GreenesDecor
SKRZYNIE-Diy8 komentarzy: