środa, 22 czerwca 2016

Aril, słoneczna plaża w moim domuMieszkanie, zwłaszcza to mniejsze, w którym często przebywa kilka dorosłych osób, codziennie gotuje się posiłki, pierze, wykonuje drobne domowe naprawy z użyciem chemikaliów jest narażone na wiele nieprzyjemnych zapachów ...


Dziś postanowiłam pokazać Wam moją zapachową nowość, którą kupiłam kilka dni temu. Mowa tutaj o lekkiej mgiełce zapachowej marki Aril - Słoneczna Plaża.


Dodaj odrobinę lata do swojego domu!
Poczuj klimat słonecznej plaży wspomnienia letnich wakacji. Odświeżacz Aril Słoneczna Plaża to połączenie świeżych nut przeplatających się z aromatem egzotycznych owoców. Doskonale odświeża powietrze, szybko i skutecznie neutralizując nieprzyjemne zapachy. Delikatna formuła mgiełki sprawia, że nie pozostawia mokrych śladów. 


Moja opinia
300ml produktu otrzymujemy w bardzo ładnym, wakacyjnym, morskim opakowaniu, który przyciąga uwagę. Na nim znajdziemy wszystkie niezbędne informacje co do składu i zastosowania.


Mgiełka zapachowa jest w formie areozolu. Zapach jest przyjemny,  intensywny. Po rozpyleniu utrzymuje się dość długo. 


Można stosować go także na tkaniny ( dywany, zasłony, obicia tapicerskie), dzięki czemu zapach utrzymuje się znacznie dłużej.


Podsumowując jest to kolejny produkt tej marki, który sprawdza się u mnie znakomicie. Oczywiście są one dostępne w sieci sklepów Biedronka.


Latem, kiedy większość czasu spędzam na dworze nie mam czasu palić świeczek czy wosków, dlatego kupuję takie oto produkty, które w błyskawiczny sposób odświeżą każde miejsce.


Kochani stosujecie takie odświeżacze?


11 komentarzy: