poniedziałek, 6 czerwca 2016

Kolorowe kredki w pudełeczku noszę, kolorowe kredki bardzo lubią mnie ...Kredki pojawiają się w życiu juniora znacznie wcześniej niż początek jego przedszkolnej kariery.  Najczęściej myślimy, że młody szybko ogarnie temat, a potem będzie już smarował z zaangażowaniem pierwsze domki i samochody. Chwilę potem okazuje się, że junior używa kredek głównie jako grubszych wykałaczek, a jeśli coś namaluje, to ostatnim miejscem, gdzie pojawi się twórczość, będzie kartka papieru. Ściany mają zdecydowane pierwszeństwo ...
Szukając odpowiednich kredek dla mojego synka od razu widziałam, że muszą być bardzo dobrej marki. Kilka razy zakupiłam kredki, które nawet nie nadawały się do rysowania. Przypadkiem w miejscowym sklepie natrafiłam na dobrze mi znaną markę Bambino, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych!


Bambino to już nie tylko kredki, ale rozszerzając linie produktów dostępnych pod tą marką pamiętamy o przesłaniu, które uczyniło z niej ikonę naszej branży. Nie trzeba umieć pisać, żeby wyrazić emocje i marzenia. Tysiące, a może nawet miliony słów może zastąpić jeden rysunek, który wypłynie wprost z wyobraźni dziecka ...


Wszystkie produkty marki bambino maja bardzo kolorowe opakowania, które z pewnością przyciągają wzrok. Pierwsze kredki, które zobaczycie to tradycyjne-ołówkowe. Kolejne to kredki grube. Tych używamy bardzo często. Świetną sprawą jest dołączona do kredek specjalna temperówka przystosowana do temperowania tego rozmiaru kredek. 

Oczywiście na stoliku Oliwierka nie mogło zabraknąć plasteliny. 18 bardzo intensywnych kolorów w tym dwa brokatowe idealnie nadają się do zalepienia całego pokoju. 


Jeszcze lepszą sprawą są flamastry. Te, marki Bambino mamy już jakiś czas i do tej pory świetnie malują. Inne, dużo tańsze już po otwarciu nie za bardzo pisały...No i na koniec zastały farby plakatowe, które u Nas znikają w błyskawicznym tempie. Ostatnio postanowiliśmy wraz z mężem zakupić mu kartonowy domek, który jest ogromnych rozmiarów. Dzięki niemu synek ma co malować! Polecam ! 


Kochani jak widzicie u Nas w domu rządzą tylko akcesoria plastyczne wspaniałej marki Bambino.Chyba nie ma osoby, która chodź raz w swoim życiu nie miałaby z nimi styczności. Przecież  kredki Bambino produkowane są w Polsce od ponad 100 lat!
Warto czasem zainwestować w coś co będzie z nami przez jakiś czas i pozwoli rozwijać dziecięcą wyobraźnie ...

Kochani ręka do góry kto z Was nie miała styczności z produktami tej marki?
7 komentarzy: