sobota, 9 grudnia 2017

Duet doskonały, henna plus wypełniacz w kremie InveoMakijaż brwi tylko z pozoru wygląda na skomplikowany. Kobiety, które codziennie malują brwi, poświęcają na to niewiele czasu, a efekt jest zadziwiający. Odpowiedni makijaż, który podkreśla i modeluje brwi oraz akcentuje ich kolor, pozwala uwydatnić rysy twarzy, zwiększyć optycznie powierzchnię powieki.


Produktami, które w łatwy i szybki sposób pozwolą nam osiągnąć efekt pięknie podkreślonych brwi to kosmetyki marki Inveo a mianowicie ultra delikatna henna w płynie oraz wypełniacz.
Oba te kosmetyki goszczą u mnie już jakiś czas i spisują się świetnie.


Wypełniacz do brwi - opis:
Unikalny kosmetyk nowej generacji do stylizacji brwi. Pozwala na łatwą i szybką korektę brwi. Pomaga nadać pożądany kształt i zapewnić perfekcyjne, długotrwałe wykończenie makijażu. Zapewnia optyczną regulację brwi a jednocześnie ich przyciemnienie i nabłyszczenie. Specjalnie wyprofilowana szczoteczka pozwala na dokładną aplikację, równomiernie rozprowadzając kosmetyk po włoskach, dając jednolity efekt bez smug, grudek i uczucia sztywności.  Kremowa konsystencja i unikalny aplikator sprawiają, że produkt jest wyjątkowo wygodny, szybki i łatwy w aplikacji, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Łatwy do usunięcia standardowymi preparatami do demakijażu.


Henna do brwi - opis:
Unikalna, nowoczesna, bardzo łatwa do stosowania w warunkach domowych. Odpowiednia dla każdego, w tym dla osób o skórze wrażliwej i wrażliwym aparacie ochronnym oka. Wyjątkowo łagodna dla włosów i brwi a jednocześnie skuteczna, dająca intensywne zabarwienie. Wzbogacona pielęgnacyjnym olejkiem arganowym. 


Oba produkty dostajemy zapakowane w kartonowe, zafoliowane pudełka. Na nich znajdziemy wszystkie niezbędne informacje co do składu i zastosowania.
Sam produkt znajduje się w  opakowaniu typowym dla większości tuszu do rzęs. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem samego opakowania.
Aplikacja jest bardzo prosta.Delikatnymi pociągnięciami, muśnięciami nakładamy preparat na brwi poczynając od nasady włosków. Należy pamiętać, aby nie dociskać  szczoteczki, tak aby preparat był tylko na włoskach, a nie dotykał skóry. Pozostawić do wyschnięcia, można później delikatnie rozczesać brwi. Preparat usuwają standardowe kosmetyki do demakijażu
Dotyczy to zarówno nakładania henny jak i wypełniacza.


Oba produkty w doskonały sposób podkreślają naturalny kształt i wygląd brwi. Moje są w kolorze brązowym. Dostępne są również w kolorze czarnym.
Brwi po podkreśleniu utrzymują się przez cały dzień. Wypełniacz ma świetną, mocną pigmentację. 
Trzeb pamiętać, zbyt nakładam bardzo małą ilość produktu. Ponieważ przy większej ilości brwi będą wyglądać nienaturalnie. 
Kochani oba kosmetyki zakupicie w internetowym sklepie Coloris cosmetics. 3 komentarze: