wtorek, 5 grudnia 2017

pomysł na świąteczny prezent dla dzieckaSzukając gwiazdkowego prezentu dla dziecka, pamiętajmy, by zabawka była dostosowana do wieku i możliwości dziecka.
Każdy dzieciak to indywidualista. Rodzice powinni o tym pamiętać i to uszanować. Dobrze dobrane zabawki pomagają dbać o prawidłowy rozwój motoryczny i emocjonalny malucha.

Obecnie na naszym rynku jest ogrom zabawek, dlatego co raz trudniej jest nam wybrać tą, która będzie dla naszej pociechy idealna i sprawi jej mnóstwo radości. Sama do tej pory stałam przed dylematem wyboru.
Jednak postawiłam na rozsądek i wybrałam kilka, które ucieszą mojego synka a nie będą tylko na chwilę.

Pierwsza propozycją, którą wybrałam dla synka jest auto na stery. Wiem sama, że będąc młodszy miał już kilka takich aut jednak po kilku tygodniach były one kompletnie rozebrane tzn na części pierwsze. Kiedy synek skończył cztery latka zupełnie to się zmieniło i tak naprawdę dopiero zaczął się nimi "prawdziwie" bawić.
Dlatego pamiętajmy, aby wybierać zabawki do wieku dziecka. To podstawa sukcesu!
Cena zabawki to wydatek od 50 do 250 zł
Kolejną propozycją jest skaczący robopiesek Teksta. Synek dostanie go w tym roku na Mikołaja. Piesek jest nie tylko uroczy, ale można nim sterować głosem. Jak dla mnie jest to idealna zabawka dla starszych maluchów. 
Cena takiej zabawki waha się od 80 do 350 złPuzzle, gry planszowe - ten zestaw na pewno nigdy się nie znudzi. Nadaje się zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka. Pod choinką u Nas obowiązkowo. Mimo, że mamy ich bardzo dużo to kolejne do kolekcji muszą być. A zabawy jak zawsze co nie miara.

Kolejną propozycją zarówno dla chłopca jak i dziewczynki jest interaktywna papuga . To zwięrządko również znajdzie mój synek w Mikołajkowym worku. 
papuga jest świetna. Nie tylko tańczy ale również powtarza wszystko co się powie. Jak dla mnie jest strzałem w dziesiątkę.

Cena to wydatek od 70 do 130 zł w zależności od miejsca zakupu.


Ostatnia propozycja to również interaktywna, ale tym razem lalka dla małej dameski.
Na pewno będzie to nie lada frajda , jeśli dodatkowo lalka będzie płakać, robić siusiu czy mówić. 
Kochani oczywiście to tylko garstka z wielu z bardzo wielu dostępnych zabawek. Te, które pokazałam są typowymi dziecięcymi zabawkami, które każdy chce mieć i ma !


1 komentarz:

  1. Teraz po sklepach jest masa zabawek dla dzieci:) Można dogodzić.

    OdpowiedzUsuń