wtorek, 27 marca 2018

Moje nowe kosmetyczne odkrycie, puder prasowany , Matt pressed powder, Delia cosmeticsPuder na twarzy to dla wielu kobiet obecnie codzienność. Dobrze dobrany puder pięknie matuje skórę i sprawia, że wygląda młodziej, a drobne niedoskonałości są mniej widoczne. Cały makijaż zyskuje dzięki dobrze nałożonemu podkładowi i pudrowi. Dodatkowo można nałożyć na policzki róż, aby twarz wyglądała zdrowo i naturalnie. Puder w kamieniu wymaga jednak pewnej wprawy, jeśli twarz ma wyglądać promiennie ...


Kilka tygodni temu trafił w moje ręce prasowany puder od Delia Cosmetics. Jeśli jesteście ciekawi jak się spisuje to zapraszam do dalszej części wpisu ...


Delia Cosmetics to polska firma kosmetyczna z niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości kosmetyków dla kobiet i mężczyzn.W naszej wyjątkowo szerokiej ofercie znajdują się produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów, makijażu i pielęgnacji ciała, między innymi marki Cameleo i Dairy Fun.Jesteśmy obecni już w 65 krajach na całym świecie, a liczba stale rośnie. Stały dynamiczny rozwój oraz doskonale wykwalifikowana kadra to gwarancja najwyższej jakości produktów, tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami na rynku.


Moja opinia
8 g produktu  mieści się w okrągłym, plastikowym pudełeczku z odkręcanym wieczkiem. Na spodzie tego pudełeczka umieszczono naklejkę z opisem produktu . Design opakowania jest prosty a zarazem bardzo elegancki. Czarne, połyskujące opakowanie ze złotą czcionką na pewno zachęca do zakupu. 


Odcień, który wybrałam to 01. Jest on dość jasny, ale w połączeniu z podkładem Catrice wygląda obłędnie i bardzo naturalnie.
Bardzo fajnie aplikuje się go. Co więcej nie osypuje się. Puder świetnie matuje. Utrzymuje się praktycznie przez 8-9 godzin bez poprawek. Jak dla mnie jest idealny.
Na pewno będzie moim stałym kosmetycznym bywalcem. Cena również zachęca do zakupu.
Kochani polecam!1 komentarz: