poniedziałek, 19 marca 2018

strefa dziecka, wydawnictwo zielona sowa, znajdź mnie - gra dla całej rodzinyNa Sawannie nieustannie się coś dzieje! Gepard goni gazelę, a lew leniwie odpoczywa w trawie. Żyrafa ma zawsze najlepszy widok, choć słoń podbiera jej liście swoją trąbą. Zaraz, zaraz, ale co się tutaj stało? Zamiast lwa na obrazku jest niegroźny kociak, a zebra zamieniła się w krowę! Czy potrafisz jak najszybciej odszukać różnicę i przegonić przeciwników? Gotowi? Start! Czas szukać różnic!
Zima wróciła i to ze zdwojoną mocą. Śniegu tyle, że naprawdę ciężko wyjść z domu. W natłoku zajęć mam chwile dla Was, aby przedstawić cudowną grę dla całej rodziny " Znajdź Mnie",  Wydawnictwa Zielona Sowa
Gra ta idealnie sprawdzi się właśnie w takie dni, gdzie większość czasu po przedszkolu spędzamy w domu.


Gra, którą wybraliśmy wraz z synkiem znajduje się w bardzo kolorowym, nie co mniejszym pudełku niż pozostałe, ogólnodostępne gry.
Znajdź mnie to szybka gra na spostrzegawczość.


 Gra posiada trzy warianty i dwa poziomy trudności. W skład zestawu wchodzi 16 dwustronnych plansz. Poziom trudniejszy zaznaczony jest niebieskimi obwódkami natomiast łatwiejszy, żółtymi.
Jeden dwustronny obrazek główny, 16 dużych, kolorowych żetonów, żetony do gry w pamięć oraz najważniejsze żetony-medale dla zwycięzców!
Musze przyznać, że jestem zachwycona wysoką jakością wykonanej gry. 


Celem gry rywalizacja miedzy sobą w szukaniu różnic między obrazkami. Oczywiście ten kto znajdzie więcej, wygrywa.Synek mim niespełna pięciu lat radzi sobie świetnie. ta gra w tym wypadku uczy spostrzegawczości a przede wszystkim skupienia. Dziecko poprzez zabawę uczy się cierpliwości. 


Znajdź mnie jest grą przeznaczoną dla jednego do pięciu graczy. Bardzo lubimy taką formę zabawy w niedzielne, pochmurne dni. Wtedy siadamy całą rodzina na podłodze i "rywalizujemy".
Kochani gra jest świetna. Polecam każdemu!
Zapraszam Was również do zapoznania się z pozostałymi propozycjami Wydawnictwa Zielona Sowa. 
Jest już dostępny katalog Wydawnictwa, wiosna-lato 2018. Znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych i interesujących propozycji nie tylko dla miłośników gier, ale również książek ....Pozdrawiam gorąco!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz