piątek, 2 marca 2018

Marion Fit&Fresh – OGÓREK Maseczka do twarzy oczyszczenie, nawilżenieKochani w dniu dzisiejszym chcę Wam przedstawić maseczkę marki Marion, którą używam już od dość dawna. Jesteście ciekawi jak się spisuje? jeśli tak to zapraszam do lektury ...


Opis produktu
To źródło odżywienia, oczyszczenia i nawilżenia. Zawiera ekstrakt z ogórka, który jest bogaty w minerały (potas, wapń, magnez, sód), dzięki czemu ma działanie intensywnie nawilżające i regenerujące. Odświeża skórę oraz łagodzi podrażnienia. Maseczka wzbogacona jest o ekstrakt z limonki, zawierający kwasy AHA. Przynoszą one ulgę suchej skórze, dostarczając dawkę nawilżenia.


Moja opinia
7,5 ml maseczki dostajemy w saszetce o bardzo fajnej, kolorowej szacie graficznej. Na odwrocie znajdują się wszystkie niezbędne informacje co do składu i zastosowania.


Maseczka bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy. 


Aplikujemy ją  na oczyszczoną twarz, nakładamy na ok. 15 minut po czym wklepujemy delikatnie lub nadmiar usuwamy wacikiem. 
Już po pierwszym użyciu maseczka fajnie oczyściła twarz i pozostawiła skórę lekko nawilżoną. Świetnie ją wygładziła.
Nie podrażnia ani nie uczula. Ma świeży, przyjemy zapach. Kochani maseczkę możecie zakupić w sieci sklepów Biedronka. Co do ceny to nic nie napiszę, bo nie pamiętam. Kupowałam ją z wieloma zakupami, ale chyba jest nie droga. Wczoraj dokupiłam kolejne. Już niebawem pokażę Wam marchewkę w roli głównej ( oczywiście w formie maseczki ).


5 komentarzy: