wtorek, 20 listopada 2018

Jaki prezent kupić na Mikołaja? odwieczny problem rodziców
Wielkimi krokami zbliża się świąteczny okres. Najpierw Mikołajki, potem Gwiazdka. Dla maluchów są to magiczne chwile, a dla nas - dorosłych - odwieczny problem jaki prezent podarować naszym pociechom ...


Jeżeli więc twój szkrab nie przekazał ci listu do św. Mikołaja, w celu wysłania go do mroźnej Laponii, to niestety masz nie lada dylemat. Musisz zatem zdać się na własną intuicję. 
Jednak o wiele łatwiejsze jest jednak zachęcenie i przypomnienie dziecku, aby razem napisać list do świętego MIkołaja.
Sama jako mama pięcioletniego chłopca w połowie listopada czyli mniej więcej teraz zasiadamy z synkiem i piszemy list. Oczywiście podpytuję go ca najbardziej chciałby dostać i zapisujemy na wcześniej przygotowanej kartce.
Małe dzieci nie do końca umieją pisać, więc mogą ten list namalować tzn to zo chciałyby dostać. 

I tak oto pierwszy pomysłem mojego synka była zabawka interaktywna - słynne jajo SPIN MASTER HATCHIMALS .


Synek ma na jego punkcie bzika więc taka niespodzianka znajdzie się w worku MIkołaja. Oczywiście jest to jena z droższych jedo zachcianek, ale myslę, że zapewni dziecku masę radości.


Kolejnym marzeniem jest Hot Wheels City MegaMyjnia.


To kolejna świetna propozycja dla fanow motoeyzacji i efektów wodnych. 
Myjnia jest świetna i sama zachęca do zabawy. Synek bardzo lubi samochodziki więc myjnia musiała pojawić się na liście do Mikołaja.


Kolejny nie co mniejszy prezent, który ucieszy małego odkrywcę to eksperymenty  dla dzieci w formie zabawy. Jest to nie tylko świetna rozrywka dla małych odkrywców, ale również nauka.


Pięciolatkowi na pewno spodobają się duże puzzle z ulubionym motywem czy gry. ja w tym roku zdecydowałam się na Kule Spryciule, które syn podglądnął na you tube. I bardzo mu się spodobały ...


Oczywiście w paczce Mikołajowej nie może zabraknąć świątecznych bajek. Oliwier ma pięć lat a już dobrze czyta, dlatego postanowiłam mu z pomocą Mikołaja dostarczyć takie oto piękne bajeczki.


Jak widzicie są to propozycje z długiego listu do Św Mikołaja mojego pięciolatka. Myślę, że te które pokazałąm są bardzo fajne i co najważniejsze w różnej cenie.

Kochani już niebawem postaram się Wam w realu zaprezentować Mikołajową paczkę !