czwartek, 22 listopada 2018

Wielki Maraton Dance FitnessSama świadomość, że ruch to zdrowie i gwarancja szczupłej sylwetki oraz jędrnego ciała, to często za mało, by zacząć ćwiczyć. Potrzebujemy specjalnych strategii, aby włączyć treningi w plan dnia i nie zrezygnować z wysiłku przy byle okazji. 


Sama zaledwie od sześciu miesięcy dwa razy w tygodniu uczęszczam na zajęcia Fitness i tak oto zdecydowałam się wziąść udział w Wielkim Maratonie Dance Fitness, który odbył się w Dębicy.
Podczas maratonu zaprezentowane zostały 2 taneczne programy fitness: Zumba Fitness oraz THE MIX by PILOXING.


Piloxing to połączenie pilatesu na stojąco, boksu i tańca. Ten nowy trend w fitnessie pokochały już Amerykanki, w tym gwiazdy Hollywood. Być może dlatego, że, jak przekonuje autorka treningu - Viveca Jensen - piloxing pozwala zadbać nie tylko o ciało, lecz także o sferę duchową, gdyż daje wewnętrzną siłę i poczucie kobiecości ...


Gwiazdą programu Zumba Fitness był pochodzący z Kłajpedy (Litwa) międzynarodowy prezenter Zumba Fitness - Dovydas Veiverys. 
Natomiast taneczny program THE MIX by PILOXING zaprezentowała Paulina Korga - Piloxing Master Trainer.


Tak wspaniałej atmosfery jeszcze nie widziałam. Cała gromada dziewczyn z różnych rejonów Polski m.in z Krakowa, Rzeszowa czy Krosna zgromadziła się w jednym miejscu, aby wspólnie poćwiczyć i spędzić sobotni wieczór.


Kochani jako początkująca osoba zachęcam każdą z Was do takiej aktywności fizycznej. Ja jestem oczarowana Zumbą !

Zapraszam do fotorelacji.
Zdjęcia udostępnione z Plaza Sport.