piątek, 16 listopada 2018

Przedświąteczne porządki tylko z marką FloDobra organizacja przedświątecznych porządków to niezwykle cenna umiejętność, która z pewnością zaoszczędzi nam stresu i gonitwy na ostatnią chwilę. 
Dlatego w dniu dzisiejszym pragnę Wam zaprezentować kolejne produkty marki Flo, które w stu procentach pomogą Wam w przedświątecznych porządkach. 
Pierwszy produkt, który polecam Flo Kitchen Cleaner


Flo Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w kuchni. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud, bez smug oraz zarysowań. Przeznaczony jest do czyszczenia szkła, ceramiki i stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Pozostawia przyjemny odświeżający, cytrusowy zapach w kuchni.
Płyn ten doskonale radzi sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami, które napotykamy w kuchni. Idealnie nadaje się do ceramiki, szkła i stali.


Kolejny produkt przeznaczony jest do pielęgnacji łazienki. MOwa tutaj o Flo Bathroom Cleaner.
Flo Bathroom Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w łazience. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM płyn skutecznie usuwa kamień oraz osady z mydła. Przeznaczony jest do czyszczenia armatury łazienkowej, kabin prysznicowych, wanien i baterii ze stali nierdzewnej. Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Nadaje powierzchniom przyjemny, odświeżający, cytrusowy zapach.


Doskonale radzi sobie osadem z mydła oraz kamieniem. Co więcej nie pozostawia smug. 

Ostatni płyn pomoże nam się  uporać z brudną podłogę. Ten płyn użekł mnie od pierwszej chwili. Mowa tutaj o płynie uniwersalnym Flo Perła Marsylii.
Wyjątkowa formuła płynu uniwersalnego FLO skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Delikatnie je pielęgnuje pozostawiając bez smug i zabrudzeń. Wspaniały, aromatyczny i długotrwały zapach pozwala cieszyć się czystością i świeżością.


Płyn ma cudowny, bardzo intensywny zapach, który unosi się po całym domu bardzo długo. Jestem nim oczarowana. Dokładnie myje i odświeża każdy domowy zakamarek.


Markę Flo uwielbiam nie tylko Ja, ale również cała moja rodzina.
Kochani tak jak pisałam powyżej, nie czekajmy z zakupami świątecznymi na ostatnią chwilę. Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale takie produkty możemy zakupić dużo, dużo wcześniej i cieszyć się cudownym zapachem, doskonałą jakością i porządkiem przez długi czas.
Gorąco polecam markę Flo!

5 komentarzy:

 1. Nie znam tej marki środków czystości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie stosowałam jeszcze tych produktów, chociaż o marce słyszałam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marka jest mi znana z blogów, ale z niej nie korzystałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam jeszcze okazji używać produktów do sprzątania tej marki. Skoro polecasz to muszę wypróbować:)

  OdpowiedzUsuń
 5. często czytam o produktach tej marki, czas je bliżej poznać

  OdpowiedzUsuń