czwartek, 2 października 2014

Gentle day-Podpaski na dzień z paskiem ECO FAR-IR ANION

Witajcie!

Dziś przedstawię Wam produkt,który otrzymałam w ramach współpracy z Gentle day .Na pewno każda blogerka zna tą firmę i domyśla się co mam na myśli pisząc "produkt".
Do testów otrzymałam podpaski na dzień ze specjalnym paskiem.



Popyt na produkty o niskiej cenie zmusza producentów do poszukiwania nowości, które obniżają koszty ich wytwarzania, często jednak tracąc na jakości produktów. Nasza spółka Gentle Day USA, Ltd (USA) wierzy, iż kobiety dbające o swoje zdrowie i ceniące komfort muszą posiadać możliwość wyboru. Dlatego naszym głównym celem jest opracowanie i przedstawienie na rynku produktu ekologicznego i naturalnego, wysokojakościowego, przeznaczonego do higieny intymnej kobiet, który dba o zdrowie i daje wyższy poziom komfortu.




Opis produktu....

Gentle Day® to jedyne wkładki ekologiczne z paskiem anionowym posiadające patent na wynalazek. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, którą potwierdzają badania i certyfikaty.


Zwykłe wkładki często podrażniają skórę, często nie podaje się ich składu, dlatego też nigdy nie wiemy jakie chemikalia mogą się wytworzyć i zgromadzić w organizmie w trakcie ich stosowania. Inne wkładki ekologiczne wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej są niezbyt chłonne i trzeba je często zmieniać, dlatego mogą ich używać wyłącznie kobiety, które mają skąpe miesiączki.


Gentle Day® wkładki są produkowane z wysokiej jakości materiałów, nie są chlorowane, posiadają przyjazny dla skóry odczyn pH. Posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex® 100. W trakcie badań ekologicznych wykonanych w Instytucie Aitex w Hiszpanii ustalono, że niniejsze wkładki spełniają wszystkie parametry związane z ekologią człowieka.


 W trakcie testów określono stężenie substancji szkodliwych, które mogą pojawić się w wyrobach tekstylnych, celulozowych i z czasem gromadząc się w organizmie człowieka mogą wywołać alergie, mutacje czy nawet raka.

Moja opinia...

Podpaski znajdują się w bardzo wygodnym i przyciągającym wzrok opakowaniu  .Opakowanie to ma fajne zamykanie -pierwszy raz się z tym spotykam .


Podpaski te sa bardzo chłonne ,nic nie przepuszczają .Są bardzo wygodne i cieniutkie,nie podrażniają skóry.Minusem jest to iż są mało dostępne.
Koszt takiego opakowania to ok.13 zł.


Podpaski te posiadają skrzydełka ,które chronią przed przeciekaniem.
Jak dla mnie są one dobre .Jeżeli chcecie się zapoznać bardziej z tymi podpaskami zapraszam TUTAJ.


Znajdziecie tam nie tylko podpaski ale również wkładki ,tampony a nawet test na ph pochwy,który również trafił do mnie .


Każda podpaska osobno jest pakowana .W opakowaniu znajduje się 10 sztuk.


Na górnym zdjęciu widzicie wkładkę ,która również posiada pasek .

Kochani niestety ten post był również wczoraj ,ale ,że ja jestem taka mądra to sobie go skasowałam :)
Ale już wszystko wróciło do normy ...

Buziaki