wtorek, 12 lipca 2016

Deleko, bawełniany śliniak z gryzakiem z drewna klonowegoMogłoby się wydawać, że taki drobiazg jak śliniak dla dziecka jest prostym, niewymagającym przy-gotowań zakupem. Tymczasem producenci dziecięcych ubranek i akcesoriów oferują najmłodszym klientom, a właściwie ich przejętym rodzicom, co najmniej kilka rodzajów śliniaków ...
Szukając oryginalnego a jednocześnie niebanalnego śliniaka dla mojej bratanicy trafiłam na markę Deleko, która oferuje najwyższej jakości produkty dla najmłodszych. Spośród ogromnego asortymentu bardzo słodkich śliniaków zdecydowałam się na śliniak z gryzakiem myszkę.

Przesyłka od momentu zamówienia dotarła do mnie błyskawicznie. Cała paczuszka była bardzo starannie zabezpieczona dzięki czemu nie musimy się martwić, że coś może ulec zniszczeniu w czasie transport. 

Śliniaczek dostajemy zapakowany w bardzo fajne, ekologiczne pudełeczko z okienkiem przez które widzimy część produktu. Na pakowaniu znajdują się niezbędne informacje o produkcie.Bawełniany śliniak z gryzakiem jest wykonany z drewna klonowego. 
Śliniak wykonany z  podwójnej 100% dzianiny bawełnianej, jest naturalny chłonny i ekologiczny! Z tyłu zapinany jest na napy z 2-stopniową regulacją, a specjalnie zaprojektowany szerszy kształt ramionek zapobiega zaślinieniu i ubrudzeniu ubranka.
Gryzak jest dopinany za pomocą napy, Ręcznie wykonany z litego drewna klonowego jest  naturalny, ekologiczny, lekki i poręczny, z kształtem idealnie pasującym do rączek maluszka! Grubość gryzaka idealnie nadaje się do gryzienia oraz samodzielnego chwycenia przez dziecko już od 3 miesiąca życia.Wysoka jakość, oryginalny wygląd i cena to trzy główne zalety, które wyróżniają go spośród innych marek. 
Muszę przyznać, że kiedy Blanka czyli moja bratanica dostała go nie mogła oderwać od niego wzroku. Gryzak nie służy już tylko do gryzienia, ale stanowi świetną zabawkę. 
Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych śliniaków stworzonych dla dzieci. Jeszcze raz ogromny plus za odpinany gryzak!!!
Kochani jak najbardziej polecam markę Deleko. Zapraszam również do zapoznania się z całym asortymentem firmy.
Na pewno znajdziecie coś dla waszej pociechy co wywoła uśmiech na małej twarzyczce a Wam sprawi przyjemność karmienia.

I jak Wam się podoba taki szałowy śliniak ? Na koniec zdjęcia mojej kochanej bratanicy Blanki ...
Śliniak-Deleko

11 komentarzy: