poniedziałek, 25 lipca 2016

Polki mówią STOP wypadaniu włosów!Codziennie nasze włosy narażone są na wiele czynników, które mogą osłabić i w konsekwencji doprowadzić do zwiększonego wypadania. Obecnie nadmierne wypadanie włosów jest bardzo częstym problemem u wielu kobiet. Mogą one wypadać z wielu powodów ...


Dziś przychodzę do Was  z wpisem dotyczącym akcji organizowanej przez markę CeCe of Sweden "Polki mówią STOP WYPADANIU WŁOSÓW"


Cece of Sweden to marka profesjonalnych produktów do włosów. Początkowo kierowana wyłącznie na rynek fryzjerski, dziś marka Cece of Sweden dostępna jest także na rynku konsumenckim, oferując Klientom szeroką gamę profesjonalnych, sprawdzonych, wysokiej jakości produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów. 


Marka Cece Of Sweden postanowiła zmierzyć się z problemem wypadania włosów. 
Kuracja Cece MED Prevent Hair Loss to intensywna kuracja uderzeniowa mająca na celu zahamowanie wypadania włosów oraz stymulację porostu nowych. W skład kuracji wchodzi: szampon i odżywka, lotion do skóry głowy oraz ampułki do skóry głowy. Pierwsze efekty zauważalne już po 30 dniach! Zalecane stosowanie 3 miesiące.


Przeprowadzone  badanie trichoskopowe potwierdziły skuteczność kuracji Cece MED  STOP wypadaniu włosów. Specjalistyczne badania  aparaturowe po trzech miesiącach regularnej aplikacji kuracji, w skład której wchodzą: szampon, odżywka i ampułki wykazały, że średni wynik  uzyskany w trakcie stosowania kuracji to aż 25 000 włosów więcej w trzy miesiące. Dodatkowo stwierdzono że wzrosła ilość włosów odnawiających się w fazie anagenu (aktywnej fazie wzrostu)  średnio o 11%, a zmniejszyła się ilość włosów wypadających w fazie telogenu średnio o 11%.Ja od tygodnia systematycznie rozpoczęłam kurację. Już niebawem zdradzę Wam jak moje włosy zareagowały na tego typu produkty. I najważniejsze czy przestały wypadać !

7 komentarzy: