piątek, 22 lipca 2016

Ubranko otulanko by Anna DereszowskaSłodkie misie, słoniki czy urocze smoki. Kto z Nas ich nie lubi?  Szczególnie przepadają za nimi najmłodsi. Ich przyjemny dotyk umożliwia zaśnięcie i łagodzi straszne objawy nieobecności mamy. Pluszaki to też idealne wyjście, które spowoduje, że szkrab poczuje się niezbędny – musi przecież opiekować się swoim mięciutkim misiem. Należy jednak nie zapominać, iż nie wszystkie pluszaki można podarować swojemu dziecku ...Szukając odpowiedniej przytulanki dla synka trafiłam na Ubranko otulanko by Anna Dereszowska. Spośród dużej grupy otulaków zdecydowałam się na Kicusia - szarego króliczka o słodkim wyglądzie.Ubranka-otulanka to pomysłowe zabawki, które mają w środku miejsce na butelkę ze smoczkiem lub bidon. Miękki pluszak w kształcie zwierzaka ułatwia dziecku samodzielne trzymanie butelki, a do jej opróżniania zachęca urok sprytnej zabawki. Ubranka-otulanka, po wyjęciu z nich butli lub bidonów, mogą pełnić rolę przytulanek albo kukiełek animowanych przez rodziców. Otulanka są szyte wyłącznie z polskich materiałów posiadających wszystkie atesty gwarantujące bezpieczeństwo używania wykonanych z nich zabawek. Oczy przytulanek są wyhaftowane, co eliminuje zagrożenie połknięcia przez dziecko oderwanego elementu. Różnorodne kolory, faktury i kształty pluszaków pozwalają najmłodszym dzieciom na rozwijanie zmysłu dotyku i wzroku. Dla starszych są doskonałymi towarzyszami zabaw. Niejadków zachęcają do pałaszowania posiłków. Rozwijają wyobraźnię wszystkich pociech, a ich rodziców skłaniają do opowiadania im fantastycznych bajek ...Przesyłka od momentu zamówienia trafiła do Nas błyskawicznie. Po otwarciu naszym oczom ukazał się cudowny króliczek zapakowany w ekologiczny worek z napisem Ubranko otulanko by Anna Dereszowska. 
Taki owo króliczek został stworzony właśnie przez Panią Annę. 
Kicuś bo tak ma na imię nasz nowy przyjaciel jest koloru szarego z zwisającymi, kolorowymi uszkami. W zielonym uszku w białe groszki znajduje się folia dzięki, której ucho fajnie szeleści. Natomiast drugie jest koloru pomarańczowego. 
Króliczek jest bardzo mięciutki i miły w dotyku. Na głowie znajduje się zapięcie, które umożliwia nam schowanie w środku butelki czy tak jak w naszym przypadku mineralki. 
Wielka dziurka na brzuchu sprawia, że widzimy tą butelkę. Króliczek idealnie sprawdza się zarówno w domu jak i w podróży. Wieczorem, kiedy synek idzie spać towarzyszy mu w czasie snu. Natomiast w czasie wycieczek trzymamy w nim picie. Również w przypadku bardzo małego dziecka takie otulanko będzie utrzymywało ciepło np mleka.Wysoka jakość, dbałość o najmniejsze szczegóły i cena to tylko trzy główne zalety, które wyróżniają je spośród innych marek.
Ja osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem jakości i staranności szycia.Kochani Ubranko otulanko oferuje również inne ciekawe maskotki. Znajdziecie m.in. Czerwonego Felusia, Lulusia czy niebieskiego Fikusia ...

Więcej nie zanudzam ...
Sami zobaczcie jak wspaniale prezentuje się ...8 komentarzy: