środa, 7 września 2016

CeCe Med, Prevent Hair Loss Lotion (Lotion zapobiegający wypadaniu włosów do stosowania na skórę głowy)Wcierki do skóry głowy to takie odżywki w płynie. Mają wodnistą konsystencję i najlepiej aplikować je na skórę korzystając z butelki z atomizerem, strzykawki lub pipety. Większość znanych mi wcierek to mieszanki ziół i ekstraktów roślinnych. Wcierkę rozprowadza się na skórze głowy i dokładnie wciera, wykonując przy tym delikatny masaż, poprawiający ukrwienie skóry ...


W dniu dzisiejszym przedstawię Wam kolejny produkt Cece Med a mianowicie Lotion przeciw wypadaniu włosów. Jesteście ciekawi jak się sprawdził? jeśli tak to zapraszam na dalszą część wpisu ..


Opis produktu
Lotion przeciwdziała wypadaniu włosów wywołanemu zarówno na skutek starzenia się włosa, jak i uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych zabiegami chemicznymi czy stosowaniem suszarek i prostownic. Dzięki proteinie białego łubinu przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Kompleks witamin chroni przed starzeniem i zwiotczeniem skórę głowy.


Moja opinia 
75ml produktu otrzymujemy w kartonie na który znajdziemy wszystkie niezbędne informacje co do składu i zastosowania. W środku znajdziemy plastikową, niebieską butelkę z zawartością oraz ulotkę.


Butelka jest wyposażona w dozownik, dzięki któremu świetnie rozprowadza się produkt po skórze głowy. 
Ma on bardzo przyjemy zapach i jest koloru lekko żółtego. 
Lotion nakładałam wieczorem po czy rano myłam włosy. 


Ale przecież najważniejszy jest efekt ...

Płyn po nałożeniu na skórę głowy w zupełności nie tłuści włosów. Włosy po miesięcznym stosowaniu rzeczywiście zaczęły mniej wypadać, stały się silniejsze. Oczywiście nie zahamował ten produkt całkowitego wypadania, ale to wiedziałam już kiedy po niego sięgałam.Kochani lotion dostępny jest w bardzo fajnej cenie bo za buteleczkę zapłacimy ok. 17 zł
Warto spróbować i samemu zobaczyć jak się sprawdzi. 


4 komentarze: