piątek, 16 września 2016

Sówka i spółka - hand made by dowis czyli przytulanka dla najmłodszych z metkami
Nowy miś, czapka, kocyk – nieważne. Najważniejsze, że ma metkę. I nie chodzi wcale o „taką” metkę, która kojarzy nam się z dobrą, znaną i drogą marką. Dzieci zwyczajnie uwielbiają bawić się właśnie tym małym, doszytym do większości ubrań, zabawek i gadżetów kawałkiem materiału. Wiedzą o tym również producenci, dlatego w sklepach zabawki z metkami to coraz częstszy widok ...
Szukając ciekawego pomysłu na prezent dla małego Adasia ( synek mojej przyjaciółki) trafiłam na markę Sówka i spółka- Hand Made by Dowis, która zajmuje się szyciem różnego rodzaju produktów dla najmłodszych. Spośród ogromnego asortymentu zdecydowałam się na niebieską sówka z licznymi metkami .
Przesyłka od momentu zamówienia dotarła do mnie błyskawicznie. Całość była bardzo starannie zabezpieczona. Zamawiając, nie musimy martwić się, że coś w czasie transportu może ulec zniszczeniu czy uszkodzeniu. 
Sówka wykonana jest zarówno z bawełny jak i materiału minky, który jest niezwykle miękki.  Filcowy nosek i oczka dodają jej uroku i wdzięku. 

Jednak największą atrakcją dla niemowlaka są metki, które małe dziecko uwielbia. Niemowlę poprzez pocieranie, dotykanie lub wsadzanie metki do ust nie robi nic innego, jak tylko się uczy i rozwija sprawność swojego mózgu.Cała sówka jest bardzo starannie uszyta. Pani, która szyje tak piękne produkty wkłada w nie na pewno całe swoje serce.

Wysoka jakość, oryginalność i cena to tylko trzy główne zalety, które wyróżniają markę spośród innych. 

Kochani serdecznie zapraszam Was również do zapoznania się z pozostałym asortymentem Sówki i spółki.Na pewno każdy/każda z Was znajdzie coś co wywoła uśmiech na twarzy dziecka ...

Koniecznie dajcie znać jak Wam się taka przytulanka podoba ...

7 komentarzy: