czwartek, 20 października 2016

z cyklu "bawimy się w domu", aleksander, nawlekaj-nie czekaj, gra edukacyjnaW dniu dzisiejszym przedstawimy Wam wraz z synkiem kolejną ciekawą zabawę na spędzenie wolnego czasu.
Mowa tutaj o grze edukacyjnej marki Aleksander - Nawlekaj nie czekaj.


Nawlekaj nie czekaj" to gra przeznaczona dla dzieci młodszych, starszych i dorosłych. W trakcie gry odkryj kartę. Wpatrując się w nią przez kilka sekund, staraj się zapamiętać kolejność kolorów. Po sygnale nawlekaj na linkę jak najszybciej kolorowe kule - zgodnie z układem odczytanym z karty. Gra jest znakomitym treningiem zręczności i świetnym ćwiczeniem pamięci. Można w niej dostosować poziom trudności do możliwości graczy. Sprawdź swoją pamięć i zręczność.
Zawartość pudełka: 55 kart, 18 kul, klepsydra, 3 linki, 80 żetonów, instrukcja.


Gra ta idealnie sprawdziła się u Nas. Klepsydra oraz kolorowe kulki ze sznurkami stały się głównym celem naszej zabawy.
Muszę przyznać, że gra wcale nie jest taka oczywista i prosta. daje dużo frajdy nie tylko dziecku.


Kolorowe kółeczka umieszczone na kartach sprawiają, że dziecko musi się skupić a co za tym idzie trenuje pamięć, uczy się zapamiętywać a co najważniejsze świetnie się bawi. Idealnie nadaje się na długie, zimowe wieczory. Synek jest z niej bardzo zadowolony a to najważniejsze. jak najbardziej polecamy!Kochani serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z pozostałym asortymentem marki Aleksander. Na pewno każdy/każda z was znajdzie odpowiednią grę dla swojej pociechy.


Kochani koniecznie dajcie znać jakie są Wasze ulubione gry rodzinne ...10 komentarzy: