środa, 12 lipca 2017

VTECH BM2300 CYFROWA NIANIA ELEKTORNICZNA Z LAMPKĄZza ściany dziecięcego pokoju nie dochodzą żadne dźwięki, a ty ciągle do niego zaglądasz i sprawdzasz, czy dziecko spokojnie śpi. Jeśli zdarza ci się w ten sposób spędzać wieczory, zastanów się nad kupnem elektronicznej niani. Elektroniczna niania może ułatwić opiekę nad dzieckiem. Pod warunkiem, że kupisz urządzenie solidne i wyposażone w użyteczne funkcje.


W dniu dzisiejszym chcę Wam przedstawić bardzo fajny i przydany gadżet, który na pewno przyda się każdemu świeżo upieczonemu rodzicowi. Mowa tutaj o elektronicznej niani marki Vtech Polska.Niania, która trafiła do mnie to model Vtech BM2300 czyli śliczne, srebrne sówki.
Jej unikatowy wygląd sprawia, że urządzenie staje się praktycznym dodatkiem do pokoju dziecięcego. Funkcja lampki pomoże bezpiecznie zasnąć i rozproszy nawet największe lęki, a uspokajające kołysanki wyciszą i ukołyszą do snu nawet największego łobuziaka.


Bardzo świetnym rozwiązaniem jest fakt, iż niania elektryczna może posłużyć przez kilka lat ponieważ rośnie z wiekiem dziecka. 
Gdy dziecko jest starsze może posłużyć jako lampka nocna.Niania posiada również funkcję dwukierunkowości komunikacji. Zawsze możemy uspokoić maluszka swoim głosem.


Co więcej w trosce o komfortowy sen niania została wyposażona w czujnik temperatury. Już teraz możemy dbać o prawidłową temperaturę w otoczeniu swojej pociech, aby zapewnić dziecku  spokojny i komfortowy sen bez konieczności ciągłego zaglądania do jego pokoju. Od teraz zdalnie będziemy mogli określić, czy w pokoju dziecka nie jest za zimno, czy za gorąco.
Jak dla mnie takie urządzenie jest idealne i niezbędne. 
Sami zobaczcie jak cudownie prezentują się w pokoju dziecięcym.


Zapraszam Was również do zapoznania się z pozostałym asortymentem marki Vtech Polska. Na pewno kazdy rodzic znajdzie coś dla swojej pociechy. Powiem Wam, że taka niania może stać się świetnym pomysłem na prezent z okazji narodzin czyli Baby Shower. 
5 komentarzy:

 1. super sprawa, zupełnie nie rzuca się w oczy , jest ładna i praktyczna

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nianię tej marki, czeka na maluszka

  OdpowiedzUsuń
 3. cudownie prezentują się w pokoju dziecięcym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hopefully useful for the community in the world, may we always be given a healthy and happy life, thanks obat hidrokel tanpa operasi

  OdpowiedzUsuń