czwartek, 11 lutego 2016

Novaclear, Punktowy preparat na zmiany trądzikowe Spot TreatmentTrądzik to problem naszych czasów. Klimatyzowane pomieszczenia, złe nawyki żywieniowe i stres wpływają na stan naszej skóry. Stąd wiele kobiet, nawet tych po 30-tce ma problem z niedoskonałościami. Kosmetyków antytrądzikowych jest naprawdę dużo ...


W dniu dzisiejszym przedstawię Wam preparat punktowy marki Novaclear, który idealnie sprawdza się zarówno u dziewczyn jak i starszych kobiet.


Preparat ten kupicie na stronie Diagnosis.pl

Od producenta
Preparat punktowy do osuszania zmian trądzikowych. Odpowiednio dobrane w Acne Spot Treatment składniki działają osuszająco, złuszczająco i oczyszczająco. Kwas salicylowy (2%) działa antybakteryjnie i keratolitycznie, złuszcza delikatnie obumarły naskórek odblokowując pory.


 Obecny w preparacie Inflacin® skutecznie łagodzi zaczerwienienia oraz stany zapalne na skórze. Acne Spot Treatment ma formę bezbarwnego żelu, po zastosowaniu nie zostawia śladów. Makijaż można wykonywać bezpośrednio po wyschnięciu preparat

Moja opinia
10ml preparatu znajdziemy w maleńkiej tubce na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje co do składu i zastosowania.Już na wstępie powiem, że trafił on do mojej siostry ponieważ nie borykam się z problemem wyprysków.
Jest on w formie bezbarwnego żelu.
Niewielką ilość preparatu nanosimy bezpośrednio na zmiany trądzikowe. Ważne, aby przed użyciem dokładnie oczyścić twarz.


Po dłuższy stosowaniu preparat bardzo dobrze poradził sobie z pojedyńczymi wypryskami. 
Co najważniejsze świetnie wysusza. Mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo wydajny i starcza na długi czas.

Siostra jest z niego zadowolona więc jak najbardziej polecam ...5 komentarzy: