czwartek, 24 marca 2016

Toly, jak zadbać o higienę w czasie podróży z dzieckiemCałodzienna jazda samochodem, pociągiem, czy nawet piesza wędrówka wymaga szczególnych sposobów dbania o higienę. Zwłaszcza jest to wyzwanie, kiedy w podróż wybieramy się z dzieckiem. Bardzo dokładnie należy dbać o higienę także w podróży do egzotycznych krajów. Czasami warunki bywają trudne, nie zawsze jest dostęp do łazienki czy bieżącej wody. Obecnie istnieje jednak wiele udogodnień, które pomogą uczynić podróż bardziej przyjemną i higieniczną, bez konieczności wożenia czy noszenia ze sobą ciężkich czy niewygodnych rzeczy. Wszystkie przedmioty pomagające utrzymać higienę w podróży zmieszczą się w kosmetyczce, niewielkiej torbie lub plecaku ...
W dniu dzisiejszym przedstawię Wam trzy produkty, które na pewno przydadzą się w czasie podróży z małym czy nie co większym dzieckiem. Mowa tutaj o produktach marki Toly.


Jesteście ciekawi jak wyglądaj i czy warto w nie zainwestować? Jeśli tak to zapraszam do dalszego wpisu ..

Pierwszy produkt, który moim zdaniem jest niezbędny w czasie podróży z dzieckiem to jednorazowe nakładki sedesowe.10 sztuk nakładek Toly Kids znajdują się w bardzo malutkim, podręcznym opakowaniu. Kolorowe zwierzątka, które narysowane są na nakładce nie tylko przyciągną uwagę dziecka, ale również mogą przyczynić się do  przyspieszenia przejścia i zmianę przyzwyczajenia korzystania z nocniczka na toaletę.

 Dzięki ponadgabarytowym kształcie (nakładka jest szersza niż standardowa deska sedesowa) "Toly Kids" dzieci nie mają bezpośredniego kontaktu z deską sedesową. 
Co więcej nakładkę bez problemu możemy wrzucić do muszli. Rozpuszcza się szybciej niż zwykły papier.
 Dzięki temu, że jest wykonana z papieru z recyklingu nie podrażnia skóry dziecka. Kolorowe nakładki tak spodobały się mojemu synkowi, że używa nich również w domu :)

Kolejne świetne rozwiązanie marki Toly to jednorazowe śliniaczki, które u nas świetnie sprawdzają się również w wyprawach poza domem tzn np u rodziny.


Często w czasie świąt wyjeżdżamy. Do tej pory zawsze pakowałam dodatkowe ubranie na zmianę . W czasie jedzenia często zdarzało się, że Oliwierek po prostu oblał się czy ubrudził jedzenie. Dzięki tym jednorazowym śliniakom ten problem mamy z głowy. W czasie podróży również spisują się świetnie. 


Śliniaki marki Toly wykonane są z dwuwarstwowego materiału :
przód (zewnętrzna strona)- miła w dotyku bibułka z kolorowymi nadrukami zwierzątek
tył (wewnętrzna strona) - specjalna powłoka ochronna z taśmą klejącą dwustronną.
W opakowaniu znajdziemy aż osiem sztuk. Jest ono niewielkie, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca.

Zewnętrzna strona śliniaka posiada rozkładaną kieszonkę, dzięki której wszelkie opadające kawałki jedzenia, nie trafiają na kolanka dziecka, tylko są w niej gromadzone. 
Wewnętrzna strona śliniaczka pokryta jest specjalną powłoką, która zapobiega przenikaniu resztek jedzenia na ubranko dziecka, oraz zapobiega namakaniu. 

Ostatni gadżet jest również ważny w przypadku dzieci, które mają chorobę lokomocyjną. Sprawdzą się również w przypadku dorosłych.
Torebka chorobowa jest wyposażona w matę absorbującą, która pochłania nieprzyjemne zapachy i dzięki swoim właściwościom całkowicie niweluje nieprzyjemną woń wymiocin. 


Opakowanie zawiera torebkę chorobową oraz chusteczkę odświeżającą, dzięki której bez dostępu do toalety, wyczyścisz twarz i ręce po nieprzyjemnym incydencie. 
Torebki chorobowe zostały zaprojektowane z dużym otworem, aby dziecko mogło swobodnie zwymiotować, nie zabrudzając niczego "po drodze". Na dnie torby umieszczona jest specjalna warstwą absorbująca (należy uważać, aby jej nie dotykać), która zamienia wymiociny w stały, bezwonną substancję. 

Po użyciu wystarczy pociągnąć niebiesko biały sznurek w celu zamknięcia Torebki chorobowej.Po całym incydencie wymiotnym twoje dziecko dalej może czuć się nieprzyjemnie - dlatego też użyj załączoną rękawicę, która jest alternatywą chusteczki odświeżającej, która pomoże wyczyścić twarz, ręce czy szyję.W sytuacji awaryjnej możesz również wykorzystać torebkę chorobową Toly Sick Bag do oddania moczu. Dzięki macie absorbującej, nieprzyjemna woń moczu zostanie zniwelowana w ciągu kilku sekund.

Kochani produkty, które Wam przedstawiłam dostępne są na stronie Toly.pl
Dzięki tym produktem podroż z małym pasażerem stanie się przyjemniejsza łatwiejsza.

Jestem bardzo ciekawa czy używacie tego typu produktów?
7 komentarzy:

 1. Mam dwójkę dzieci, a pierwszy raz się z czymś atakim spotykam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam a przy moich dzieciakach na prawdę byłyby nie raz przydatne.

  OdpowiedzUsuń
 3. takie nakładki sama bym ze sobą woziła ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo pomocne akcesoria. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo przydatny zestaw dla dwóch moich córek :)Chociaż z ostatniej rzeczy raczej nie musimy korzystać, ale dobrze mieć takie coś w zanadrzu ;)

  OdpowiedzUsuń