wtorek, 14 lutego 2017

Wydrukuj wspomnienia, booklet !O tym, że warto robić zdjęcia nie trzeba nikogo przekonywać. Coraz rzadziej jednak lądują one na papierze. Postrzegamy tę formę jako tradycyjną, paradoksalnie nie dostrzegając jej największych zalet ...

Szukając ciekawego rozwiązania na wydrukowanie zdjęć trafiłam do internetowej drukarni Booklet 
Booklet to drukarnia etykiet samoprzylepnych, która w swojej pracy wykorzystuje trzy technologie druku:  inkjet eko-solvent, laser i termotransfer.


Spośród szerokiego asortymentu zdecydowałam się na wydrukowanie instagramowych zdjęć w formie magnesów na lodówkę.


Przesyłka od momentu zamówienia dotarła do mnie błyskawicznie. Całość byłą bardzo starannie zabezpieczona. Zamawiając, nie musimy martwić się, że coś może ulec zniszczeniu. 


Szesnaście zdjęć dostałam wydrukowanych na specjalnym, twardym papierze.  Naklejka magnetyczna jest aplikowana za pomocą przyłożenia jej do powierzchni metalowej. Nie niszczą lakieru oraz są odporne na warunki atmosferyczne. Zakładasz i zdejmujesz kiedy chcesz nie pozostawiając śladu.


Druk jest wyraźny, ostry a kolory intensywne.


Wysoka jakość druku, niepowtarzalność oraz stosunkowo niska cena to trzy główne zalety, które wyróżniają ją spośród innych.

Tak jak widzicie na zdjęciach, magnesy prezentują się cudownie. Myślę, że taka forma zdjęć pasuje idealnie do każdego wnętrza.
Pozwolą nam również cieszyć się wspomnieniami każdego dnia.Kochani zapraszam Was również do zapoznania się z pozostałym asortymentem Drukarni Booklaet. Na pewno każdy/każda z Was znajdzie coś dla siebie lub swoich bliskich. 
Podkreślam, że takie magnesy mogą stać się idealnym pomysłem na prezent!

Drukarnię booklet znajdziecie również tutaj.

4 komentarze: