czwartek, 25 maja 2017

Avengers dezodorant dla najmłodszychZanim zdecydujesz się na konkretny dezodorant dla swojego dziecka, bardzo ważne jest to, aby zrozumieć kilka podstawowych informacji na temat tego produktu. Najbardziej istotnym szczegółem jest to, aby wybierać preparaty korzystne dla określonej grupy wiekowej. Tak więc zrozumienie kategorii rynku jest kluczem do wybrania właściwego dezodorantu dla twojego dziecka.Wybierając kosmetyk dezodoryzujący dla dziecka, wybieraj dezodoranty, a nie antyperspiranty. Kosmetyk antyperspiracyjny wskazany jest w przypadku problemu z nadmierną potliwością, gdyż składnik w nim zawarty, tj. sole glinu, blokuje wydzielanie potu. Jego działanie jest dosyć intensywne i nie ma potrzeby, aby twoje dziecko stosowało taki preparat. Klasyczny dezodorant będzie dla dziecka w zupełności wystarczający. Zawarte w jego składzie substancje znacznie ograniczają powstawanie przykrego zapachu, który jest spowodowany działaniem bakterii na powierzchni skóry ...W dniu dzisiejszym chcę Wam przedstawić fajny produkt, który od najmłodszych lat nauczy dziecko dbania o higienę osobistą . Mowa tutaj o dezodorancie dla małych chłopców Avengers marki Bi-es.100ml produktu otrzymujemy w opakowaniu typowym dla większości dezodorantów. Jest ono bardzo kolorowe i nie co mniejsze niż inne dezodoranty dostępne dla dorosłych. 


Na opakowaniu znajdziemy również informacje co do składu i zastosowania. 
Dezodorant ma dość intensywny, zdecydowanie męski zapach. Jest on bardzo przyjemny. 
Co najważniejsze jest to produkt,który nie uczula i nie podrażnia. Mój czteroletni synek go uwielbia. Mimo tak młodego wieku codziennie rano sięga po niego i się pryska. 
Oczywiście bez przesady! Nie mam na myśli psykania dwulatka czy rocznego dziecka pod pachami. 
Ale jak sami widzicie warto wpajać od najmłodszych lat i uczyć dziecko dbania o siebie. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne. 


Kochani jestem bardzo ciekawa co sądzicie na temat tego typu kosmetyków ...

5 komentarzy:

 1. No mój ma prawie 5 ale jeszcze nie kupujemy takich rzeczy małemu.
  Mały za to uwielbia się balsamować :D

  OdpowiedzUsuń
 2. wygląda świetnie :dZdecydowanie taki kosmetyk uczy dzieci higieny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. myślałam, że dzieci się nie pocą :) nie mam dzieci więc to dla mnie ciekawostka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy produkt, my jeszcze nie kupowałyśmy takich ze specjalnym przeznaczeniem dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Moi chłopcy też lubią ładnie pachnieć.

  OdpowiedzUsuń