środa, 3 maja 2017

Wibo, bibułki matująceBibułki matujące rozwiązują problem nadmiernego błyszczenia się cery. Wchłaniają nadmiar sebum i nadają skórze świeży wygląd.
Każda dziewczyna powinna mieć je w swojej torebce. Nie zamiast – tylko oprócz pudru. Najlepszy efekt odświeżenia i zmatowienia cery uzyskasz, jeśli najpierw za pomocą bibułek matujących usuniesz z niej nadmiar sebum, a dopiero potem delikatnie ją przypudrujesz. Dzięki temu kolejna warstwa pudru nie będzie zbyt gruba, a twarz będzie wyglądać lekko i naturalnie ...


I tak kilka tygodni temu do mojego koszyka trafiło kilka opakowań bibułek matujących marki Wibo. Przyznam się szczerze, że tylko ich używam ...


Opis produktu
Bibułki matujące. Łatwe i wygodne w użyciu bibułki dające efekt natychmiastowego zmatowienia. Wchłaniają nadmiar sebum bez naruszania makijażu i likwidują nieestetyczne błyszczenie skóry, zapewniając świeży i idealnie matowy wygląd w ciągu dnia.


Moja opinia
Bibułki umieszczone są w tekturowym pudełeczku, w którym mieści się 40 sztuk. Na opakowaniu umieszczone są informacje na temat bibułek, sposobu ich użycia.


Oczywiście bibułki są jednorazowego użycia.


Bibułki świetnie radzą sobie z usuwaniem nadmiaru sebum Mimo, że moja skóra jest sucha to pod wpływem ciepła, świeci się. 
Bibułki również delikatnie matują. Dużym plusem jest małe opakowanie, które zmieści się wszędzie. Używam ich w czasie pobytu poza domem. 


Bibułki tez niewiele kosztują. Za jeno opakowanie zapłacimy ok. 6,60 zł


Kochani koniecznie napiszcie czy używacie tego typu bibułek ...

7 komentarzy:

 1. akurat bibułki matujące są mi zbędnę ale polece je znajomej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. miałam je a może nadal mam, nie polubiliśmy się, nie matuję swojej skóry bo mam cerę raczej suchą

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam, nieźle się spisywały ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Używam bibułek, innych ale zawsze mam je przy sobie bo są bardzo przydatne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłam na promocji w Ross, ale jeszcze nie używałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam je w zapasach. Pewnie sięgnę w okresie letnim.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mialam i pierwszy raz o czym stakim slysze.

  OdpowiedzUsuń